Звіти

В 2019 р. ГО „Світ важливих ініціатив” разом з науково-аналітичним журналом „Наша перспектива” та іншими партнерами здійснювала реалізацію суспільно важливого соціального проєкту для школярів «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!».

Додаткова інформація про проєкт: https://startera.org.ua/project/ekologiya-svidomosti-protydij-bajduzhosti-yaka-rujnuye-svit/

Також командою ГО підготувала до друку 32 номер Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива».

В 2020 р. ГО «Світ важливих ініціатив» здійснювала реалізацію просвітницького проєкту для школярів «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості», в межах якого впроваджувались різні суспільно важливі ініціативи та відбувались корисні заходи для розвитку гідних молодих особистостей. Також командою ГО сформовано та підготовано до друку 33 і 34 номер Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива».

В 2021 р. командою ГО «Світ важливих ініціатив» сформовано для подання до друку 35 номер Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» та організовувались корисні заходи для розвитку гідних молодих особистостей.
В 2022 р. командою ГО «Світ важливих ініціатив» сформовано для подання до друку 36 номер Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» та реалізовано патріотичну ініціативу для школярів «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».