

У цьому номері:
АНДРЮС ПУКСАС: «ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ЛИТВИ НЕМОЖЛИВО НЕ ПОМІТИТИ»
Інтерв’ю з доктором юридичних наук, керівником служби права і державних закупівель в університеті імені Миколаса Ремериса (Вільнюс, Литва), членом Союзу молодих учених Литви Андрюсом Пуксасом.
ФАРУК АЛЛОШ: «СПРИЯННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИМ НАУКОВИМ ДОСЛІДЖЕННЯМ ТА ІННОВАЦІЯМ НАЛЕЖИТЬ ДО ОСНОВНИХ НАПРЯМІВ НАШОЇ СПІВПРАЦІ»
Інтерв’ю з французько-ліванським молодшим науковим співробітником у галузі наук про життя, доктором наук з імунології Фаруком Аллошем.
НОБЕЛІВСЬКИЙ РУХ: ОПТИМІСТИЧНА ДИНАМІКА
Стаття відомого українського журналіста Віталія Абліцова, у якій він продовжує знайомити нас з нобелівськими лауреатами, які мають українське коріння.
ФРАГМЕНТИ ПОСЛАННЯ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ДО МОЛОДІ
Бути молодим завжди дуже гарно, а водночас непросто. Бо молодість — це відкрите гаряче серце, гнучкий допитливий розум та бунтівливий характер, що гостро реагує на будь-яку несправедливість, на кожне викривлення, на всяку кривду, які дорослі навчилися ігнорувати або ж використовувати…
ДОСКОНАЛА РАДІСТЬ
Для того, щоб краще розібратися у бажаннях людського серця та дати насамперед щиру відповідь самому собі: чи вмію я по-справжньому черпати щастя від повноти життя, автор пропонує кілька цитат із книги Ансельма Грюна «Маленька книжка про велику радість».
ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ – «ЕКОЛОГІЯ СВІДОМОСТІ: РОЗВИТОК ГІДНОЇ ОСОБИСТОСТІ»
Незважаючи на складні карантинні умови, команди школярів з cічня по травень 2020 р. успішно створювали конкурсні роботи, здійснювали добрі справи, розвивались у культурно-мистецькій сфері, надихали своїм прикладом як молодь, так і дорослих. Команди-фіналісти творчого конкурсу в межах просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості» насамперед змагались за два благодійні гранти (по 20 000 грн кожен) на дві важливі цілі, які школярі самостійно визначили.
З повагою, редакція журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА»