Заходи щодо зміцнення співпраці між РМВ ІНЕМ та РМВ вишів і наукових установ України

40

Шановні молоді науковці Інституту економіки і менеджменту! В 2014р. РМВ ІНЕМ продовжуватиме започатковану цього року практику участі в розширених засіданнях РМВ-партнерів, проведення опитувань молодих вчених з важливих для них питань, співорганізації науково-практичних конференцій та «круглих столів» тощо. Такі спільні заходи сприяють зміцненню співпраці з іншими РМВ, дають змогу обмінюватись позитивним досвідом реалізації різноманітних проектів тощо.

Нагадуємо, що цього року на розширеному засіданні РМВ ІПРЕЕД Національної академії наук України та Одеської обласної Ради молодих вчених з доповіддю виступав Голова РМВ ІНЕМ Львівської політехніки Чубай В.М. Доповідь стосувалась основних проблем з якими на сьогодні зіштовхуються молоді вчені України в своїй професійній діяльності, і способів вирішення частини цих проблем завдяки ефективній діяльності Рад молодих вчених.

Для включення молодих вчених ІНЕМ у 2014 р. в склад делегацій, організаційних комітетів тощо, звертатись необхідно безпосередньо до голови РМВ ІНЕМ Чубая В.М.

Підготувала секретар РМВ ІНЕМ Гурська О.М.