Запрошуємо підприємства до співпраці з науковою спільнотою

31

Шановні представники бізнесу! Ми, команда проекту «Наукова перспектива», пропонуємо вам платформу https://www.inem.lviv.ua для співпраці з науковою спільнотою України. Суть співпраці полягає в тому, що науковці зможуть на взаємовигідних умовах бути залучені до вирішення важливих практичних завдань великих, середніх та малих підприємств, надавати професійні консультації та здійснювати науково-дослідні роботи, спрямовані на створення необхідних для замовника прикладних розробок.

Команда високопрофесійних учених з різних регіонів України має досвід роботи за різними науковими спеціальностями та в різних сферах діяльності, здійснює постійні наукові дослідження і бере участь у різних проектах фундаментального і прикладного характеру.

Вам потрібно заповнити анкету на сайті проекту або використовуючи спеціальну форму, вказавши, зокрема, яка саме співпраця цікавить Ваше підприємство — які наукові дослідження чи прикладні розробки українських учених, які результати Ви б хотіли отримати, а також в якій сфері підприємству потрібні партнери для здійснення інноваційних проектів, розвитку поточної діяльності, здобуття фінансування тощо.

За Вашою згодою інформація про підприємство також буде розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (понад півмільйона переглядів користувачів з десятків країн світу) та буде подана в буклеті з пошуку партнерів та інвесторів, який розповсюджуватиметься у всіх регіонах України для відповідної цільової аудиторії, зокрема на інвестиційних форумах, промислових виставках тощо. Сподіваємось на плідну співпрацю.

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту на електронну пошту.

З повагою, команда проекту