Запрошуємо науковців до співпраці з підприємствами

59

Шановні науковці України! В умовах реформ як ніколи гостро постало питання конкурентоспроможності фахівця. Для вченого значною перевагою є наявність успішних упроваджень власних наукових результатів та ідей в діяльність підприємств, що дає змогу глибше пізнати досліджувану проблематику, підвищити рівень знань і навичок для викладання у вишах, принести суспільну користь країні та підвищити свій рівень матеріального забезпечення тощо.

Саме тому команда проекту «Наукова перспектива» пропонує вам скористатись можливостями платформи https://www.inem.lviv.ua для співпраці наукової спільноти України з підприємствами великого, середнього та малого бізнесу. Ви зможете на взаємовигідних умовах запропонувати їм свої вже наявні наукові розробки для розв’язання актуальних практичних проблем, надати професійні консультації чи здійснити науково-дослідні роботи, спрямовані на створення необхідних для конкретного замовника прикладних розробок.

Вам потрібно заповнити анкету на сайті проекту, вказавши, зокрема, над розв’язанням яких наукових та прикладних проблем зараз працюєте та планові чи фактичні результати Вашої науково-дослідної роботи, які можна успішно впровадити в діяльність підприємства (організації, установи) або які будуть корисними для вирішення різних проблем міста, регіону чи країни.

За згодою Ваші пропозиції для підприємств будуть розміщені на сайті проекту «Наукова перспектива». Сподіваємося на ефективну співпрацю.

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту на електронну пошту.

З повагою, команда проекту