Заходи в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!»

76

Протягом листопада-грудня 2019 р. в межах соціального проєкту для школярів м. Львова “Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!” було проведено низку благодійних майстер-класів. Зокрема в листопаді 2019 р. у Світлиці для дітей з родин, які переживають кризи, при згромадженні сестер Св. Йосипа відбувся майстер-клас по художньому розпису пляшок для напоїв! Його організували і провели представники команди Львівського центру надання сервісних послуг ТОВ “ПрайсуотерхаусКуперс” (PwC Lviv SDC). Також для цих діток Українська академія друкарства (УАД) провела майстер-класи по живопису та виготовленню кишенькових книжечок. Також УАД для учнів з шкіл-учасниць цього соціального проєкту провела майстер-класи по створенню соціального ролика, присвяченого проблемам байдужості, пасивності та брехні, а також рекламного ролика музеїв, театрів тощо.

Нагадуємо, що раніше у жовтні 2019 р. відбулося інтелектуальне змагання у форматі “Що? Де? Коли?” між командами шкіл-учасниць соціального проєкту “Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”. Переможцями стали команди:

1 місце ‒ “Юні ентузіасти” (НВК “Школа-гімназія “Шептицьких”);
2 місце ‒ “Дбайливі серця” (Загальноосвітня школа “Берегиня”);
3 місце ‒ “Калина” (Ліцей 45 ЛМР);

У фіналі також змагались команди: “Майорівські левенята” (СЗШ №42 м. Львів); “Паросток” (Середня загальноосвітня школа № 7 м.Львова) та “Wise Lions” (Ліцей 21 ЛМР).