Всеукраїнський конкурс публіцистичних та науково-публіцистичних статей молодих науковців

55

Рада молодих вчених Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає відкритий конкурс публіцистичних  та науково-публіцистичних статей молодих науковців, метою якого є пошук шляхів взаємодопомоги молодих учених різних регіонів України та реформування системи освіти і науки; розв’язання соціальних та економічних проблем країни, а також пов’язаних з ними енергетичних, інтеграційних, оборонних та інших; розкриття проблем і перспектив інноваційного розвитку України, зокрема успішного вітчизняного досвіду у сфері інновацій (на рівні країни і світу загалом) в розрізі видатних українських науковців, провідних науково-дослідних установ України, інноваційних вітчизняних підприємств.

Конкурс проводитиметься у трьох напрямах:

1. Обмін досвідом у різних сферах діяльності молодих вчених та реформування системи освіти і науки: вітчизняні реалії та зарубіжний досвід;

2. Соціально-економічний розвиток України: новий етап;

3. Інноваційний розвиток: проблеми, перспективи та успішний вітчизняний досвід.

До участі у конкурсі запрошуються молоді науковці (викладачі, аспіранти та докторанти, наукові співробітники, члени громадських молодіжних наукових організацій) та молоді працівники підприємств, організацій та установ, які дотичні до практичної реалізації процесів соціально-економічного чи інноваційного розвитку України, її окремих регіонів, суб’єктів господарювання.

Читати далі ...

Теми дослідження учасники конкурсу обирають самостійно в межах зазначених напрямів. Статті мають бути актуальними та авторськими (не містити плагіату), цікавими та корисними для практичного використання чи створення певних концепцій розвитку, у разі потреби мають бути подані джерела інформації та літератури, дані повинні бути достовірні, статті не мають містити політичної агітації, а лише професійний виклад власних обґрунтованих думок, вітчизняного та зарубіжного досвіду тощо. Технічні вимоги до статті: обсяг 2-4 сторінки, 12 шрифт, міжрядковий інтервал – 1, абзацний відступ – 1 см, поля – 2 см із всіх боків, шрифт Times New Roman, файл – з розширенням doc., створений у програмі Word MS Office (версій до 2007 р. або відповідно збережений у ранішій версії).

Cтатті будуть розміщені на інтернет-форумі РМВ ІНЕМ https://www.inem.lviv.ua/forum, щоб автори орієнтувалися, які теми уже висвітлені, а також після завершення терміну подання статей на форумі відбуватиметься голосування читачів. Крім того, члени журі з представників наукової спільноти більшості регіонів України будуть оцінювати статті конкурсантів за низкою критеріїв. Найкращі 40 статей за підсумками конкурсу будуть опубліковані в інформаційно-аналітичному бюлетені «Перспектива» протягом 2015 рр., розміщені на сайті РМВ ІНЕМ https://www.inem.lviv.ua (за півтора року функціонування — понад третину мільйона переглядів). Три переможці отримають додаткові можливості: безкоштовне опублікування наукової статті у фаховому віснику ІНЕМ, участь у конференції РМВ ІНЕМ 2015 року без сплати оргвнеску, а також вони будуть нагороджені дипломами, книгами від партнерів РМВ ІНЕМ та презентаційними матеріалами про м. Львів і Львівську політехніку.

Докладнішу інформацію про конкурс, зокрема умови його проведення та наукові напрями, вимоги до конкурсних статей, форму заявки, подано на сайті РМВ ІНЕМ: www.inem.lviv.ua. Заявку та статтю на конкурс надсилайте до 31 грудня 2014 р. на електрону адресу fortdr@i.ua. З додатковими питаннями звертайтеся на подану адресу до Голови РМВ ІНЕМ Львівської політехніки Чубая Володимира Миколайовича.

Підготувала асистент каф. ОА Мельник Н.В.