Екологія свідомості – голосування журі


Послідовність оцінювання конкурсних робіт!

1. Інформація про розміщення конкурсних робіт

1.1. Конкурсні роботи для перегляду доступні на інтернет-сайті ГО „Світ важливих ініціатив” в меню „Екологія свідомості”:

– щоб краще роздивитись листівку, фотографію чи екосувенір натискайте на значок «лупа» або «ланцюжок (сердечко)».
– щоб відкрити певну конкурсну роботу, клікайте по прізвищу конкурсанта і вам відкриється пдф-файл або відео з конкурсною роботою.
– щоб детальніше роздивитись текст у відеоролику користуйтесь кнопкою «пауза».

2. Організація голосування

2.1. Роздрукуйте відомість члена журі для вписування найкращих на Вашу думку робіт (незалежно від віку конкурсанта) в конкретній категорії. Файл узагальнюючої відомості Вам надіслано на пошту.
2.2. Після перегляду усіх конкурсних робіт творчої категорії видрукуйте бланк відомості та впишіть вручну у відомість код роботи (вказаний біля кожної з них) та прізвище автора, якому Ви надаєте відповідно І, ІІ і ІІІ місце (тільки один автор може здобути конкретне призове місце) в конкретній категорії, наприклад:

2.3. Заповніть за аналогічним підходом призові місця в усіх творчих категоріях конкурсу «Екологія свідомості», підпишіть бланк, відскануйте і надішліть до 28.12.2019 р. (23:59) включно на електронну пошту fregatlviv@ukr.net або сфотографуйте і надішліть з допомогою Viber на номер +380673714797. Це буде підтверджуючий документ оцінювання робіт членом журі.

2.4. Після цього для електронного голосування перейдіть за покликом: https://www.inem.lviv.ua/voting/. На основі введених даних програма узагальнюватиме бали кожного конкурсанта, виходячи з оцінок членів журі майже з десяти областей України.
2.5. Відкрийте першу електронну форму (01. Листівки з Різдвом – голосування журі), натиснувши на відповідну кнопку:

2.6. Введіть особисту інформацію: П.І.П., посаду, місце праці та електронну пошту.

2.7. Знайдіть серед переліку робіт код творчої роботи та прізвище автора в межах конкурсної категорії «Листівки з Різдвом», якому Ви надали I місце (див. відомість, яку Ви перед тим заповнили та підписали) та на перетині графи «1» поставте галочку, і аналогічно для II та III місця:

2.8. Натисніть кнопку НАДІСЛАТИ.
2.9. Аналогічні дії зробіть з наступними творчими категоріями конкурсу 02-05.

ВАЖЛИВО!

  • Голосування є особистим, тому просимо нікому не пересилати поклики на сторінку з описом процедури голосування та кнопками, які виводять на електронні форми для голосування.
  • Після натискання кнопки НАДІСЛАТИ на Ваш е-мейл (який Ви вписали у електронній формі) буде надіслано інформацію про здійснений Вами вибір.

Дякуємо Вам за згоду бути членом журі творчого конкурсу в межах соціального проєкту та виділений час для оцінювання конкурсних робіт! Для школярів-конкурсантів і для нас Ваша думка дуже важлива!

Хочемо щоб перемогли найкращі роботи і щоб дитячі мрії не розбивались об пасивність, байдужість та несправедливість багатьох дорослих. Давайте разом робити світ кращим!