VІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

41

Аналітична агенція «Українська марка» оголошує про початок VIІI Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».  До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України, віком до 35 років.

Переможці визначаються, зокрема, в таких номінаціях: конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми); конкурс бізнес-ідей тощо.

Конкурс прикладних досліджень проводиться зокрема у віковій категорії – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років. Для участі у конкурсі прикладних досліджень потрібно підготувати роботу на одну із тем, які вказані в оголошенні про конкурс.

На конкурс бізнес-ідей організатори чекають роботи від молодих підприємливих людей. Робота має містити короткий опис бізнес-ідеї, загальний механізм її реалізації тощо.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами та отримують матеріальну винагороду відповідно до зайнятого призового місця.

Останній термін подання усіх конкурсних робіт – 15.02.2014 р. Конкурсна робота та заповнена  надсилається в електронній версії на адресу: konkurs_NIU@ukr.netКонсультації за тел.: (050) 955-55-27, (067) 495-54-27; e-mail: konkurs_NIU@ukr.net.

Підготував Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М.