Відгуки журі

Деякі відгуки журі творчого конкурсу в межах просвітницького проєкту
„Екологія свідомості: розвиток гідної особистості” (2020)

Володимир Сивохіп (генеральний директор Львівської національної філармонії, м. Львів): «Це надзвичайно талановиті діти!»

Олександр Лайко (заступник директора з наукової роботи Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, м. Одеса):
– анімаційний ролик «Поради для дітей. Булінг – СТОП!» (01-001): «Мабуть, одна з найбільш суттєвих проблем нового покоління. Краще бути сильним, спокійним і надійним, а булінг і агресія – ознака слабкості».

– анімаційний ролик «Не соромтесь сказати «Дякую!» (01-005): «Дійсно, тільки сильна особистість буде казати «дякую!» оточуючим частіше, не соромлячись, просто від душі. Це розвиває те відчуття сміливості, не соромитись, коли зробив щось гарне, але це було всупереч думці більшості. Проявивши таку сміливість Ви побачите, що це було напрочуд легко і неочікувано за Вами підуть ті, хто до цього мав сумніви. Тож, кажіть «Дякую!».

– анімаційний ролик «Інтернет-залежність руйнує особистість» (01-006): «Живе спілкування – це наше багатство».

Віталій Пальчиков (директор науково-дослідного інституту хімії та геології Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, м. Дніпро): «Роботи реально круті…, мій респект!»

Оксана Кудлак (голова правління кредитної спілки «Фінансова Гільдія», м. Львів): «Усі учасники молодці і усі варті відзнаки! Видно, що діти старалися!!!»