В ІНЕМ успішно проведена ІІІ наукова конференція «Економіка і менеджмент — 2013»

39

Однією з найяскравіших подій цієї осені в Інституті економіки і менеджменту стала ІІІ наукова конференція «Економіка і менеджмент — 2013», яка проходила в рамках ІV Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris Et Artibus». Новаторські підходи до розв’язання сучасних світових економічних проблем, оригінальні рішення наукового і прикладного характеру та чимало інших цікавих аспектів було висвітлено у доповідях молодих учених.

Серед учасників конференції, крім вітчизняних науковців, були вчені з Польщі, Австрії, Росії, Азербайджану. Конференцію відвідали вчені, які вже мають чималий науковий доробок, а також і ті, хто лише стає на цей довгий і нелегкий шлях економічної науки. Усіх їх об’єднало прагнення поліпшити долю як своєї держави, так і сприяти розвитку Європейського простору загалом, бажання поділитися науковими ідеями, обмінятися досвідом та залишити частку свого патріотизму в серцях присутніх.

Загалом за результатами конференції було опубліковано 78 тез доповідей, які подали 115 учасників з 24 вищих навчальних закладів, наукових організацій та установ України та зарубіжжя. Результати конференції засвідчили, що наукова інтеграція молодих учених України та інших країн стає дедалі тіснішою.

Підготувала доцент кафедри ЕПІ Мрихіна О.Б.