Творчий конкурс в рамках соціального проекту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”

149

Нагадуємо, що до 9 грудня 2019 р. (включно) триває подання конкурсних робіт учнів шкіл м. Львова у наступних чотирьох категоріях творчого конкурсу в рамках соціального проекту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”:

Екосувенір (іграшка чи будь-який інший подарунковий виріб), виготовлений власноруч з екоматеріалів (тканини, ниток, соломи, глини, дерева, бісеру і т. д. – з обмеженим використанням паперу, щоб забезпечити довговічність виробу і можливість збереження його форми і вигляду в процесі транспортування).

Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню (з готовністю допомогти в постановці вистави на сцені в разі перемоги конкурсної роботи) – до 15 ст.

Власна чи разом з друзями зроблена добра справа, спрямована на протидію байдужості, пасивності, брехні в різних сферах. Ця конкурсна категорія може бути представлена у будь-якій з двох нижче наведених підкатегорій (або у двох підкатегоріях одночасно – якщо ви хочете здобути класом чи меншою командою суперприз – дводеннну екскурсійну поїздку на вибір школярів з декількох запропонованих варіантів):

7.1. презентація (до 25 слайдів), яка розкриває суть зробленої доброї справи (здійсненої з 1.09.2019 р. по 9.12.2019 р.), яка би протидіяла пасивності (байдужості, брехні), з вичерпним фотозвітом (на деяких фото мають бути й школярі, що здійснювали ці добрі ініціативи) та переконливим закликом до поширення іншими цього досвіду добрих вчинків, а також необхідно на декілька слайдів представити на яку конкретну добру справу ви б хотіли залучити додаткові кошти меценатів;

7.2. соціальний ролик із сюжетом, який стимулює до важливих роздумів та дій, і закликом до протидії байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму) в будь-якій сфері життя – до 5 хв (з участю в кадрі хоча б частини команди, що його створює; файл у відеоформаті).

Рекламний ролик, знятий для заохочення однолітків відвідати певний музей чи театр, філармонію чи органний зал Львова (попередньо необхідно повідомити команду організаторів проекту, який заклад Ви обрали; тривалість — до 5 хв.

Докладніше про проект „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”

Деталізовані вимоги до конкурсних робіт

Реєстрація конкурсантів у вищенаведених категоріях