Триває подання поетичних творчих робіт учнями 1-11 класів шкіл та ліцеїв Львова

7

Нагадуємо, що до 4 грудня 2022 р. (включно) триває подання конкурсних робіт учнів 1-11 класів шкіл та ліцеїв м. Львова у наступних категоріях творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»:

  • конкурсна категорія 7. Власний вірш або інший поетичний твір (навіть поема), текст пісні.
  • конкурсна категорія 8. Відеозапис декламування власного вірша або ж виконання власної пісні в супроводі музичного інструменту чи інструментів.

У цьому творчому конкурсі майже всі конкурсні категорії присвячені героїзму, мужності, відвазі та самопожертві українських воїнів ЗСУ, добровольців з тероборони, волонтерів, медиків та інших українців та українок, які з 2014 р. захищають Україну та український народ від підлого рашистського агресора.

Перед поданням конкурсної роботи, школярі львівських шкіл повинні зареєструватись для участі в конкурсі, заповнивши відповідні анкети учасника на сайті https://www.inem.lviv.ua/ec-2022-reyestratsiya-na-tvorchyj-konkurs/.

Творчі роботи не виконані згідно вимог, зазначених на сайті https://www.inem.lviv.ua/ec-2022-umovy-tvorchogo-konkursu/, і не вчасно поданні не прийматимуть участі в конкурсі. Також в жодному разі не допускайте у своїх роботах плагіату (видання чужої роботи чи її фрагмента за свою). Дякуємо за розуміння!

Бажаємо школярам перемог в творчому конкурсі!!!

А дорослих закликаємо підтримати реалізацію патріотичної ініціативи школярів «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» різними способами, зокрема й будь-якою сумою на краудфандинговій платформі StartEra (створена стартап-школою Tech StartUp School), перейшовши за покликом https://startera.org.ua/project/patriotychna-initsiatyva-ekologiya-svidomosti-zminy-pochynayutsya-z-tebe/