Триває подання творчих конкурсних робіт школярами 9-11 класів

5

Нагадуємо, що до 4 грудня 2022 р. (включно) триває подання конкурсних робіт учнів 9-11 класів шкіл м. Львова у наступних категоріях творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи „Екологія свідомості: зміни починаються з тебе”:

  • власноруч намальована фарбами картина на полотні на тему «Україна», яка могла б стати ескізом для поштової марки;
  • створений самостійно патріотичний якісний відеоролик або анімаційний ролик;
  • створені самостійно повість або сценарій вистави.

Перед поданням конкурсної роботи, школярі львівських шкіл повинні зареєструватись для участі в конкурсі, заповнивши відповідні анкети учасника на сайті https://www.inem.lviv.ua/ec-2022-reyestratsiya-na-tvorchyj…/.

Творчі роботи не виконані згідно вимог, зазначених на сайті https://www.inem.lviv.ua/ec-2022-umovy-tvorchogo-konkursu/, і не вчасно поданні не прийматимуть участі в конкурсі. Також в жодному разі не допускайте у своїх роботах плагіату (видання чужої роботи чи її фрагмента за свою). Дякуємо за розуміння!

Бажаємо перемог в творчому конкурсі!!!

Підтримуйте реалізацію патріотичної ініціативи для школярів «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» різними способами, зокрема й будь-якою сумою на краудфандинговій платформі StartEra (створена стартап-школою Tech StartUp School), перейшовши за покликом https://startera.org.ua/project/patriotychna-initsiatyva-ekologiya-svidomosti-zminy-pochynayutsya-z-tebe/