«Треба мріяти. Перше є мрія. Після – візія. Тоді – плани і дія…». Богдан Гаврилишин

54

Рекомендую молодим науковцям ознайомитись з діяльністю Благодійного фонду Богдана Гаврилишина (заснованого в грудні 2009 р.) і активно долучатись до участі в його ініціативах та проектах. Місія Фонду – сприяти вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства.

В 2012 р. Фондом започатковано довгострокову програму «Молодь змінить Україну», яка щороку викликає все більше зацікавлення у талановитої молоді. На сайті Фонду ви зможете ознайомитись з кроками, які необхідно зробити щоб взяти участь в програмі, основними етапами програми, а також ви зможете ознайомитись з відповідями на питання, які найчастіше задають щодо програми і вимогами щодо звітування за результатами участі в програмі.

На сайті Благодійного фонду Богдана Гаврилишина ви зможете завантажити його книги «Залишаюсь українцем» та «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє», а також ознайомитись з біографією Богдана Дмитровича. Крім того я рекомендую подивитись фільм про Богдана Гаврилишина «Місія-Свобода», оскільки там йдеться про важливі основоположні принципи для кожної людини, яка хоче зробити багато добра для своєї країни і світу загалом.

Підготував Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М.