Шукаємо гарантів для забезпечення напрямів добрих справ для школярів в межах реалізації соціального проєкту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”

73

Шановні керівники підприємств, організацій, установ, фондів та просто небайдужі громадяни України! Шукаємо гарантів для забезпечення напрямів добрих справ для школярів (насамперед талановитих і обдарованих, які втратили батьків, і з сімей, які переживають тимчасову фінансову скруту) у межах реалізації соціального проєкту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”, який спрямований проти пасивності, байдужості та брехні (в тому числі популізму). Добрі справи в межах вибраного напряму будуть здійснюватись під Вашою егідою та від Вашого імені в межах цього суспільно важливого соціального проєкту для школярів.

На сьогодні на краудфандинговій платформі стартап-школи Tech StartUp School (StartEra) продовжується збір коштів на реалізацію добрих ініціатив, ініційованих самими дітьми. Однак внаслідок високого рівня байдужості та пасивності значної кількості дорослих акумульовано невелику суму фінансування! Тому й шукаємо гарантів, які б незалежно від результатів збору коштів на краудфандинговій платформі, могли б профінансувати у 2020 році важливі напрями добрих справ для школярів:
І. Серія майстер-класів (враховуючи забезпечення усіма необхідними матеріалами та інструментами);
ІІ. Навчання плавання (враховуючи оплату роботи тренера, абонемент в дитячий басейн, якісні плавальні шапочки та окуляри для басейну);
ІІІ. Оплата гуртків та секцій, спрямованих на різносторонній розвиток (на вибір самих учнів);
ІV. Екскурсійна пізнавальна кількамісячна програма „Мандруй Україною” (насамперед мандрівки визначними місцями, де відбувались події, про які школярі вивчають під час курсу історії України);
V. Інтерактивна профорієнтаційна програма для школярів (інтерактивне ознайомче освоєння 10 перспективних та корисних професій безпосередньо на робочих місцях в провідних компаніях);
VІ. Навчання англійської мови в провідних агенціях та школах іноземних мов (з врахуванням віку, рівня поточних знань);
VІІ. Придбання під час Форуму видавців цікавих і корисних книг українських видавництв (книги виключно на вибір учня).

На кожен вищенаведений напрям необхідна сума від 20 000 до 40 000 грн – залежно для скількох дітей і протягом скількох місяців Ви самостійно чи з партнерами прагнете забезпечити благодійність за цим напрямом.

Якщо ж у Вас немає можливості (самостійно чи з партнерами) стати гарантом для одного з вищенаведених напрямів добрих справ для школярів в межах реалізації соціального проєкту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”, то просимо підтримати добрі справи, ініційовані самими школярами, підтримавши цей соціальний проєкт на краудфандинговій платформі Tech StartUp School.

Примітка. В першу чергу участь в напрямах пропонуватиметься талановитим і обдарованим школярам, що перемагали в міжнародних та всеукраїнських олімпіадах, інтелектуальних змаганнях високого рівня, наукових конкурсах тощо (насамперед з числа тих, що втратили батьків, і з сімей, які переживають тимчасову фінансову скруту).

З повагою, команда соціального проєкту
„Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”