Шановні молоді науковці України та усі хто відчуває себе молодим душею і серцем!!!

49

Інтернет-сайту Ради молодих вчених Інституту економіки і менеджменту  Національного університету «Львівська політехніка» виповнюється 1 рік від моменту створення. Сподіваємось, що Ви знаходите на нашому інтернет-ресурсі багато корисної та цікавої інформації, радієте з нами здобутками молодих вчених, і боретесь проти несправедливих і загрозливих явищ в науковій та інших сферах.

За цей рік за даними Google Analytics на нашому сайті здійснено майже 190 тисяч переглядів сторінок науковцями з України та декількох десятків зарубіжних країн (зокрема з країн СНД, Європейського союзу, США тощо). Ми працюємо – щоб Ви були ознайомленні з останніми змінами в сферах, пов’язаних з діяльністю молодих науковців і мали змогу адекватно реагувати на них; заощаджували час на пошуку необхідної інформації; вчасно дізнавались про наукові заходи, що плануються чи вже проводяться в різних куточках України (зокрема, які організовують наші партнери), щоб взяти в них активну участь.

Ми щиро бажаємо Вам особистого стрімкого і комплексного розвитку за всіма напрямами (духовним, науковим, патріотичним, культурно-мистецьким, спортивно-оздоровчим, освітньо-пізнавальним тощо), без системного зростання за якими не можливо бути справжнім молодим вченим, здатним досягнути високого рівня як в науковій діяльності, так і в розбудові рідної України. 

З повагою та найкращими побажаннями,

команда інтернет-сайту РМВ ІНЕМ Львівської політехніки