Результати роботи круглого столу «Молода наука України: ризики та перспективи»

54

10 листопада 2014 р. в Києві НГО «Фонд «Відкрита політика» за підтримки Посольства Франції в Україні організували круглий стіл «Молода наука України: ризики та перспективи». Зокрема під час круглого столу свою думку щодо розвитку освіти та науки в Україні, і ролі молодих науковців в цьому процесі висловили: Лілія Гриневич (депутат Верховної Ради України, один з авторів  закону «Про вищу освіту»); Максим Стріха (заступник Міністра освіти і науки України);  Жиль Мамець (аташе з питань науки і університетських обмінів Посольства Франції в Україні); Ірина Жданова (директор соціальних програм Фонду «Відкрита політика»); Олександр Скороход  (голова Ради молодих дослідників Інституту молекулярної біології та генетики НАН України) та інші учасники.

Від Ради молодих вчених при колишньому Державному агентстві питань науки, інновацій та інформатизації України виступив Олег Білецький.

За результатами створено Громадянську платформу (ГП) з реформування наукової сфери в Україні і напрацьовано відповідні пропозиції.

Підготував Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М.