Підтримай видання науково-аналітичного журналу «Наша перспектива»

80

Сьогодні, у зв’язку з високою вартістю поліграфічних послуг, редакція звертається до небайдужих людей, в яких є можливість допомогти у фінансуванні видання всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива».

Для цього Ви можете скористатись системами Приват-24, LiqPay (клікнувши по напису «Допомога журналу» сайті http://www.perspektyva.in.ua) чи надати безповоротну допомогу через відділення будь-якого банку за реквізитами, поданими на сайті журналу, вказавши у призначенні платежу «Безповоротна фінансова допомога на підготовку і видання журналу «Наша перспектива». Для меценатів, які в період з 15.06.2016 р. до 01.09.2016 р. нададуть благодійну допомогу у розмірі 25 грн і більше буде надано безкоштовний онлайн-доступ для перегляду всіх номерів журналу «Наша перспектива» за 2014-2016 рр. (надішліть відповідну квитанцію про надання благодійної допомоги або дані про неї на електрону пошту системного адміністратора, вказавши також у листі під яким логіном Ви зареєстровані на сайті журналу «Наша перспектива»).

У міру можливостей поширюйте цю інформацію між Вашими колегами і друзями, які мають змогу фінансово підтримати видання журналу. Наперед Вам дякуємо!

Видання висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

На сторінках журналу Ви, зокрема, знайдете цікаві інтерв’ю з Лілією Гриневич, Максимом Стріхою, Богданом Гаврилишиним, Василем Шклярем, Ларисою Івшиною та іншими видатними особистостями, дізнаєтесь про діяльність Ради молодих учених при МОН України, обласних РМВ України, рад молодих вчених різних вишів та НДІ, зможете прочитати надзвичайно цікавий цикл статей доктора Олександра Жураковського (наукового співробітника Гарвардського університету) про різні аспекти системи освіти і науки в США та Великобританії, статті про наукометричні бази та індекси цитування та багато інших цікавих матеріалів.

Номери з відкритим доступом до перегляду:

У Вас є можливість придбати номери науково-аналітичного журналу «НАША ПЕРСПЕКТИВА» у друкованому вигляді у низці книгарень або оплатити за доступ для перегляду електронної версії журналу на його сайті.

Онлайн-доступ до номерів журналу «Наша перспектива» можна придбати http://www.perspektyva.in.ua/peredplata/ з використанням як електронних платіжних систем, так і через банківські відділення. АБСОЛЮТНО ВСІ кошти отриманні від реалізації друкованих номерів журналу та онлайн-доступу до їх електронних версій використовуються виключно на оплату поліграфічних послуг з друку наступних номерів.

З питань придбання друкованих номерів журналу також звертайтесь до головного редактора за контактами наведеними на сайті журналу.

Сподіваємось, що на сторінках журналу «Наша перспектива» Ви знайдете багато корисного і цікавого для себе.

Творімо УКРАЇНСЬКУ перспективу разом!

З повагою, редакція журналу