Інформаційно-аналітичне забезпечення та правовий супровід діяльності РМВ ІНЕМ

Керівник сектору інформаційно-аналітичного забезпечення та правового супроводу діяльності РМВ ІНЕМ – Кулиняк Юрій Іванович

Завдання в межах сектору

Координатор

1

Створення і підтримка інтернет-сайту  РМВ ІНЕМ, розробка заходів (в т.ч. через сайт і мережу інтернет) з популяризації РМВ ІНЕМ в межах ІНЕМ, України та світу (в т.ч. для адресної співпраці РМВ ІНЕМ формування інформаційної бази контактної інформації РМВ ВНЗ України (зокрема контактної інформації РМВ, їх голів, сайтів, адрес економічних ВНЗ і тих де є економічні факультети тощо), інших наукових організацій, а також державних і місцевих органів влади та установ – фактичних та потенційних партнерів РМВ ІНЕМ; формування бази контактної інформації в межах РМВ ІНЕМ (керівників робочих груп, координаторів та учасників підгруп (піднапрямків) тощо).

Кулиняк Ю. (ОА)

2

Забезпечення правового супроводу діяльності РМВ ІНЕМ  вцілому та окремих її заходів.

Кулиняк Ю. (ОА)

3

Формування статистичної інформації про діяльність РМВ, ведення літопису її діяльності, формування наукових та інших звітів про діяльність РМВ ІНЕМ, забезпечення їх презентації, систематизація інформації про перемоги молодих вчених ІНЕМ, видатних молодих вчених ІНЕМ, основні наукові праці молодих вчених ІНЕМ тощо.

Кулиняк Ю (ОА)

4

Формування календаря визначних дат на сайті РМВ ІНЕМ та підготовка матеріалів до рубрики «Львів і видатні львів’яни крізь віки»

Барановська С. (ОА)