Керівник сектору видавничих проектів РМВ ІНЕМ

Керівник сектору видавничих проектів та зв'язків з громадськістю РМВ ІНЕМ

Мельник Наталія Володимирівна

(асистент кафедри обліку та аналізу)

Одноосібно та у співавторстві опублікувала 18 наукових (9 статей і 9 тез доповідей) та більше 10 праць навчально-методичного характеру (в т.ч. 1 навчальний посібник з грифом МОН). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій; призер I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з бухгалтерського обліку, яка відбувалась у 2009 р.; в 2010 р. зайняла перше місце серед учасників Другої студентської наукової конференції «Проблеми обліку, контролю та аналізу в економіці України», у цьому ж році нагороджена Національним університетом «Львівська політехніка» та Інститутом економіки та менеджменту грамотами за відмінні успіхи у навчанні. У 2010 р. у складі творчого колективу зайняла друге місце у IV Всеукраїнському конкурсі наукових робіт молодих вчених ім. М.І. Туган-Барановського за науково-дослідну роботу, оформлену як брошура: «Податкова система як важливий чинник впливу на економічний розвиток України: еволюція, існуючі недоліки та способи їх усунення».

Основний напрям наукових досліджень: розвиток та оцінювання ефективності використання потенціалу управлінського персоналу.

Захоплююсь подорожами (особливо в гірські місцевості), художньою літературою, активно вивчаю польську та ділову англійську мови.

Контактна інформація: e-mail: m-natalja@ukr.net