Об’єднуймось в групи для здобуття зарубіжних грантів чи участі в міжнародних наукових програмах

491

Шановні науковці! На сьогодні все актуальнішим стає питання пошуку фінансування для науково-дослідних робіт, в тому числі у формі грантів. Однак часто багатьох науковців зупиняє відсутність достатньої кількості часу для оформлення грантової заявки та підготовки усіх необхідних документів, відсутність досвіду або недостатній рівень знання іноземної мови, інші причини. Пропонуємо, в такому разі, науковцям об’єднуватись у невеликі групи для спільної роботи над здобуттям зарубіжних грантів та участі в різних міжнародних програмах, формуючи сильну команду з усіма необхідними знаннями, навиками та можливістю розподілити роботу між декількома її учасниками.

За Вашою згодою інформація з анкети про Ваші пропозиції щодо формування групи для спільного здобуття зарубіжних грантів чи участі в міжнародних наукових програмах (або про пошук Вами групи, до якої хотіли б долучитися) може бути розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (більше півмільйона переглядів користувачами з десятків країн світу ). Сподіваємось на плідну співпрацю.

  • анкета для тих, хто хоче сформувати групу для спільного подання заявки на здобуття зарубіжного гранту, участі в міжнародній програмі;
  • анкета для тих, хто шукає групу щоб долучитись до неї для спільного подання заявки на здобуття зарубіжного гранту, участі в міжнародній програмі.

Деталі на сторінці: Анкета: формую (шукаю) групу для спільного здобуття грантів

З повагою, команда проекту «Наукова перспектива»