Об’єднуймось у групи для здобуття зарубіжних грантів чи участі в міжнародних наукових програмах

72

Шановні науковці! Сьогодні щораз актуальніше питання пошуку фінансування науково-дослідних робіт, зокрема у формі грантів. Однак часто багатьох науковців спиняє брак часу на оформлення грантової заявки та підготування всіх необхідних документів, відсутність досвіду або недостатній рівень знання іноземної мови. У такому разі пропонуємо науковцям об’єднуватися у невеликі групи для спільної роботи над здобуттям зарубіжних грантів та участі в різних міжнародних програмах, формуючи сильну команду, учасники якої мають усі необхідні знання, навички, а отже, можуть розподілити роботу між собою. Для цього команда проекту «Наукова перспектива» пропонує вам скористатись можливостями платформи https://www.inem.lviv.ua для співпраці наукової спільноти України. Вам потрібно заповнити на сайті проекту одну з анкет:

  • анкета для тих, хто хоче сформувати групу для спільного подання заявки на здобуття зарубіжного гранту, участі в міжнародній програмі;
  • анкета для тих, хто шукає групу, щоб долучитись до неї для спільного подання заявки на здобуття зарубіжного гранту тощо.

За Вашою згодою інформація з анкети про Ваші пропозиції щодо формування групи для спільного здобуття зарубіжних грантів чи участі в міжнародних наукових програмах (або про пошук Вами групи, до якої хотіли б долучитися) може бути розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (понад півмільйона переглядів користувачів з десятків країн світу). Бажаємо успіхів у здобутті зарубіжних грантів.

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту на електронну пошту.

З повагою, команда проекту