Науковці запрошують представників бізнесу до співпраці!

153

В умовах реформ, як ніколи, гостро стоїть питання конкурентоспроможності фахівців. У ситуації з вченими, значною перевагою є наявність у них успішних впроваджень своїх наукових результатів та ідей в діяльність підприємств, що зокрема дає змогу глибше дослідити відповідну проблематику, підвищити рівень знань та навиків для викладання у вишах, принести суспільну користь країні та підвищити свій рівень матеріального забезпечення тощо.

Саме тому, команда проекту «Наукова перспектива»  ініціює створення платформи для співпраці наукової спільноти України з підприємствами великого, середнього та малого бізнесу.

Суть співпраці полягає в тому, що науковці на взаємовигідних умовах зможуть бути залучені до вирішення важливих практичних завдань підприємств, надавати професійні консультації та здійснювати науково-дослідні роботи, спрямовані на створення необхідних для замовника прикладних розробок.

За Вашою згодою інформація з анкети про Ваші пропозиції для підприємств може бути розміщена на сайті проекту «Наукова перспектива» (більше півмільйона переглядів користувачами з десятків країн світу).

Очікуємо на активну та ефективну співпрацю!

Докладніше на сторінці: Пропозиції науковців

З повагою, команда проекту «Наукова перспектива»