Інформаційно-аналітичний бюлетень РМВ ІНЕМ «Перспектива»

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №1 за 2012 р.

1-2012На його сторінках Ви зможете прочитати інтерв’ю з д.е.н., професором Ольгою Григорівною Мельник, ознайомитись з думками молодих вчених різних кафедр ІНЕМ щодо суттєвих проблем, які існують сьогодні в науковій сфері (як боротися з плагіатом та як змінюється статус наукового ступеня). Також Ви дізнаєтесь, яку книгу рекомендує Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. для домашньої бібліотеки кожного свідомого молодого науковця України, довідаєтесь про структуру інтернет-сайту РМВ ІНЕМ та життєві кредо представників кафедр у Бюро секції РМВ ІНЕМ. Крім того у бюлетені є ще багато іншої цікавої для Вас інформації: повідомлення про наукові конкурси та зарубіжні стипендіальні програми для молодих вчених, перелік вітчизняних стипендій для молодих науковців. Також в номері є інформація про основні культурно-мистецькі події в м. Львові, що сприятимуть гармонійному розвитку науковців.

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №1 за 2013 р.

1-2013На його сторінках можна ознайомитись з розмовою голови РМВ ІНЕМ Чубая Володимира Миколайовича з головою Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України Кращенком Юрієм Петровичем про завдання, результати діяльності  та подальші плани цієї структури. В номері також наведено інтерв’ю з очільниками організацій-партнерів РМВ ІНЕМ – головою Ради молодих вчених ДВНЗ «Української академії банківської справи НБУ» Кривич Яною Миколаївною та головою Ради молодих вчених Харківського національного економічного університету Лебідь Олесею Вікторівною, а також, ознайомитись з думками молодих вчених різних кафедр ІНЕМ щодо гострих проблем, які існують сьогодні в науковій сфері.

Крім того Ви дізнаєтесь, яку книгу рекомендує Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. для домашньої бібліотеки молодих науковців, яких цікавлять різні питання розвитку української нації і її боротьби за свій розвиток. Крім того у бюлетені є: повідомлення про наукові конкурси та стипендіальні програми для молодих вчених, інформація про науково-практичні конференції, перелік вітчизняних премій для молодих науковців. Також в номері є інформація про основні культурно-мистецькі події в м. Львові, що сприятимуть культурному збагаченню світогляду молодих науковців тощо.

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №2 за 2013 р.

2-2013На його сторінках розміщено інтерв’ю з очільниками організацій-партнерів РМВ ІНЕМ – головою Ради молодих вчених Дніпропетровської області Безусом Романом Миколайовичем та головою Ради молодих вчених Інституту економіки та бізнесу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Мардар Діаною Олександрівною. Також на сторінках бюлетеня розміщено роздуми д.е.н., професора Попової Ольги Юріївни про важливі аспекти для розвитку молодого науковця. Ви також можете ознайомитись з думками молодих вчених різних кафедр ІНЕМ щодо надзвичайно суттєвих проблем, які існують сьогодні в сфері науки. Крім того Ви дізнаєтесь, яку книгу рекомендує Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. для домашньої бібліотеки молодих науковців, які цікавляться справжньою історією України. Також у бюлетені є ще багато іншої цікавої для Вас інформації (рубрики «Говорімо правильно», «Короткий огляд новин РМВ ІНЕМ» та інші).

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №3 за 2013 р.

3-2013У цьому номері Вашій увазі запропоновано інтерв’ю з доктором економічних наук Подольчаком Назарієм Юрієвичем, а також наведено думки молодих вчених України про зміни деяких нормативних актів, спрямовані на розвиток наукової діяльності в Україні, про причини незадовільного стану економіки України та заходи щодо його покращення. Зокрема, Ви дізнаєтесь думку щодо цих питань голови Ради молодих вчених та спеціалістів Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки Фідрі Юлії Олександрівни; голови Ради молодих вчених Національного університету Державної податкової служби України Мискіна Юрія Ігоровича; голови Ради молодих вчених АР Крим Павленко Ірини Геннадіївни; голови Ради молодих вчених Сумського національного аграрного університету Данька Юрія Івановича; голови Ради з НДР студентів, аспірантів і молодих вчених Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Стефініна Володимира Володимировича. В бюлетені також започаткована рубрика «Міжнародний науковий простір» у якій к.е.н. Мрихіна Олександра Борисівна ознайомлюватиме молодих вчених із можливостями здобуття зарубіжних грантів, стипендій тощо.

Крім того, у цьому випуску Ви відкриєте для себе багато цікавих аналітичних статей, зокрема: «Десять порад майбутнім здобувачам наукових ступенів» від завідувача кафедри ЗМД, професора, д.е.н. Мельник Ольги Григорівни; «Наука та економічний розвиток: симбіоз без конфлікту інтересів» від голови РМВ ІПРЕЕД Національної академії наук України, докторанта, к.е.н. Лайка Олександра Івановича; «Концепція розвитку молодіжної науки в Україні: формування та реалізація» від голови Донецької обласної ради молодих учених, д.ю.н. Джабраілова Руслана Аятшаховича. А також розпочнемо подорож по мальовничих куточках України, перегорнемо сторінки ще однієї книги, яку пропонує прочитати голова РМВ ІНЕМ Львівської політехніки Чубай Володимир Миколайович, ознайомимося з культурними подіями міста Лева та іншою цікавою для Вас інформацією.

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №4 за 2013 р.

4-2013У цьому номері Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з головою Ради молодих вчених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України Кращенком Юрієм Петровичем та його заступником Поповим Сергієм Віталійовичем. Крім того, на сторінках бюлетеня можна ознайомитесь з думками про основні проблеми, з якими зіштовхуються молоді науковці, а також про проблеми розвитку економічної науки. Зокрема, Ви дізнаєтесь думку щодо цих питань голови Одеської обласної Ради молодих вчених Декіної Світлани Сергіївни; голови Ради молодих вчених Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Холодової Ольги Юріївни; голови Ради молодих вчених Одеського національного економічного університету Гусєвої Ольги Володимирівни; заступника голови Ради молодих учених Інституту економіки та бізнесу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Матушкіної Марії Василівни; голови Ради молодих вчених факультету управління Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Колосюк Анастасії Андріївни; голови Ради молодих вчених Харківського національного економічного університету Чаговець Любові Олексіївни; заступника голови Ради молодих вчених Черкаського державного технологічного університету Вяткіна Павла Сергійовича.

Також до Вашої уваги поради щодо здобуття наукових ступенів кандидата та доктора від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, рекомендації щодо здобуття іноземних грантів від  д.е.н. Подольчака Назарія Юрійовича. Також у номері голова Ради молодих вчених НУДПСУ Мискін Юрій Ігорович ділиться своїми думками про проблеми і перспективи у сфері управління оподаткуванням в Україні. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. рекомендує книги для домашньої бібліотеки молодих вчених, а також наведено ще багато цікавої та корисної інформації. 

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №6-7 за 2014 р.

Шановні мо6-7лоді науковці! Нагадуємо, що в наявності ще є примірники №6-7 інформаційно-аналітичного бюлетеня для молодих науковців України «Перспектива» (з 2014 року бюлетень виходить раз на два місяці). У цьому номері вашій увазі запропоновано інтерв’ю з ректором Національного університету «Львівська політехніка» Бобалом Юрієм Ярославовичем. Крім того, на сторінках бюлетеня Ви зможете ознайомитися з думками про майбутнє випускників економічних спеціальностей та сформувати портрет сучасного молодого науковця.

Також до вашої уваги поради як правильно написати відгук опонента та відгук на автореферат дисертації на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, оцінка реформ в Україні від к.е.н. Мискіна Юрія Ігоровича, аналіз особливостей міжнародних наукометричних баз даних від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, а також у цьому номері голова Одеської обласної Ради молодих чених, к.б.н. Декіна Світлана Сергіївна ділиться власним науковим досвідом з молодими вченими України.

Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців, новий маршрут подорожі Україною від к.е.н. Височана Олега Степановича, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор видання –  к.е.н., голова РМВ ІНЕМ Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації. Крім того, з 2014 року в ІАБ «Перспектива» започатковано нові рубрики, а саме «Постаті», «Український календар» та «Тема номера».

 

Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №8-9 за 2014 р.

8-9Шановні молоді науковці! Вашій увазі пропонуємо №8-9 інформаційно-аналітичного бюлетеня для молодих науковців України «Перспектива», присвячений світлій пам’яті Небесної сотні. У цьому номері про свій науковий шлях, основні досягнення та життєві цінності розповідають д.е.н., професор Кузьмін Олег Євгенович та д.е.н., професор Чухрай Наталія Іванівна. Крім того, на сторінках бюлетеня ви зможете ознайомитися з думками про різні аспекти розвитку економічної науки та за круглим столом із молодими вченими України з’ясувати причини, наслідки та методи подолання стресу у професійній діяльності.

Також до вашої уваги поради як організувати «круглий стіл» та науково-практичну конференцію від к.е.н. Мискіна Юрія Ігоровича, коротка характеристика етапів процесу написання та захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, а також аналіз різних видів індексів цитування наукових праць від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор видання –  к.е.н., голова РМВ ІНЕМ Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 10-11 за 2014 р.

10-11 (1)_01У цьому номері вашій увазі запропоновано інтерв’ю з головою Ради молодих вчених Національного університету державної податкової служби України к.е.н. Мискіним Юрієм Ігоровичем. Крім того, на сторінках бюлетеня ви зможете ознайомитися з думками науковців про те, чи беруть молоді вчені активну участь у розв’язанні проблем сучасної освіти та науки, і які на сьогодні існують проблеми активізації інноваційної діяльності в Україні.

Також до вашої уваги поради як організувати наукову роботу студентів від к.е.н. Дорошенко Олени Олександрівни, к.е.н. Вашай Юлії Володимирівни та к.е.н. Самолюк Наталії Миколаївни, способи керування стресами у педагогічній діяльності від Медвідь Надії Петрівни, обґрунтування ролі електронного наукового видання у сучасній вищій освіті від к.е.н. Циганюка Дмитра Леонідовича.

У цьому номері звернено увагу на роль сім’ї у процесі розвитку людства, а саме зроблено акцент на проблемі поєднання успішної кар’єри та гармонійних сімейних відносин. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 12-13 за 2014 р.

12-13 (1)_01У цьому номері про свій науковий шлях, основні досягнення та життєві цінності розповідає голова Ради молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України к.е.н. Лайко Олександр Іванович. Крім того, на сторінках бюлетеня Ви зможете ознайомитись з думками науковців щодо вибору оптимального шляху для виконання дисертаційного дослідження та за круглим столом із молодими вченими України з’ясувати причини виникнення та методи подолання інтернет-залежності.

Також до вашої уваги поради як підготувати доповідь для захисту дисертаційної роботи на спеціалізованій вченій раді від д.е.н. Мельник Ольги Григорівни та як написати монографію від д.е.н. Подольчака Назарія Юрійовича, алгоритм створення та забезпечення функціонування наукового фахового видання від к.е.н. Процак Катерини Володимирівни та розгляд основних положень етики вченого і викладача від к.б.н. Декіної Світлани Сергіївни.

У цьому номері Ви зможете прочитати й інші не менш цікаві та пізнавальні статті, зокрема про приєднання Криму до УРСР 1954 р., а також історичну правду та міфологію про український етногенез. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

 

Якщо у Вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку пишіть нам – perspektuva.inem@ukr.net.

Підготувала заступник голови редакційної колегії інформаційно-аналітичного бюлетеня РМВ ІНЕМ «Перспектива» Мельник Н.В.