Міжнародні наукові здобутки

Молоді вчені Ради молодих вчених ІНЕМ беруть активну участь в міжнародних наукових конференціях, що відбуваються за кордоном, подають свої наукові статті в зарубіжні наукові економічні журнали та матеріали для формування монографій зарубіжними вищими навчальними закладами. Також проходять стажування в зарубіжних університетах та на підприємствах за межами України.

Молоді науковці ІНЕМ успішно беруть участь в міжнародних стипендіальних програмах (зокрема, Глинський Н.Ю. та Скребець І.В. були стипендіатами за програмою імені Лейна Кіркленда), наукових та навчальних програмах за кордоном тощо. 

Про значну міжнародну співпрацю свідчить ще й той факт, що на ІІ Міжнародній науковій конференції «Економіка та менеджмент 2011» (24-26 листопада 2011), в якій Рада молодих вчених ІНЕМ виступала як один з основних співорганізаторів, доповіді представили науковці з 15 країн, зокрема з Німеччини, Польщі, Чехії, Норвегії, Японії, Португалії, Італії, Ірану, Швейцарії, США та інших). Конференція відбувалась в межах ІІІ Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris Et Artibus».

В листопаді 2013 р. РМВ ІНЕМ організовувала ІІІ наукову конференцію «Економіка і менеджмент — 2013» в рамках ІV Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris Et Artibus». Серед учасників конференції, крім науковців з України, були вчені з Польщі, Австрії, Росії, Азербайджану. 

Інформацію систематизувала асистент кафедри ОА Гурська О.