Нагородження переможців творчого конкурсу в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!»

10

Під час святкового нагородження переможців у восьми категоріях творчого конкурсу в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» школярі окрім дипломів отримали багато цікавих і корисних книг від 15 провідних видавництв України, квитки від Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Львівської національної філармонії, Першого театру, Львівського органного залу, Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, а також солодкі призи від ТМ «Chocoboom» і багато інших гарних подарунків.

Школярі, які здобули І місце у кожній з восьми категорій творчого конкурсу 10 січня в день 70 річчя від дня народження світлої пам’яті Василя Пилип’юка (засновника видавництва, галереї і видатного українського фотохудожника) зокрема отримали неймовірні видання від видавництва «Світло й тінь».

Всі абсолютні переможці отримали від ДНВП «Картографія» цікаві атласні видання, які насправді є захопливими книгами-дороговказами в світ історії, географії, неймовірних подій в Україні чи світового масштабу.

Від 15 провідних видавництв України, які надали декілька сотень своїх кращих книг для переможців творчого конкурсу в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!», частину книг було передано дітям із сімей з важкими життєвими обставинами, якими опікуються в Світлиці при згромадженні сестер-монахинь Святого Йосипа, а також дітям, що потребують підтримки, з парафії церкви Всіх святих українського народу. Десяток книг для дітей передано одній з бібліотек Львова, щоб зацікавити школярів новинками і ще більше заохотити до читання.

Ще одним сюрпризом у подарунковому пакеті переможців стала книга про Євгена Сверстюка, яку школярі отримали, щоб подарувати мамі й татові. Адже саме світогляд, поведінка, звички, манери батьків складають основу виховання їхніх дітей!

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА надав для школярів-переможців енцикліки «Laudato Si» святішого отця Франциска про турботу за наш спільний дім та зошити «Сортуй відходи правильно», стильні екоторбини та екопакети.

Tech StartUp School подарувала сувенірну продукцію призерам та сертифікати для школярів, які зайняли 1-е місце у конкурсних категоріях творчого конкурсу 7.1 «Презентація яка розкриває суть зробленої доброї справи, яка би протидіяла пасивності, байдужості, брехні», 7.2 «Соціальний ролик із сюжетом, який стимулює до важливих роздумів та дій, і закликом до протидії байдужості, пасивності, брехні в будь-якій сфері життя» та 8 «Рекламний ролик, знятий для заохочення однолітків відвідати певний музей, театр Львова», а також для дітей зі Світлиці при згромадженні сестер Св. Йосипа. Подарункові сертифікати від Tech StartUp School передбачають інтерактивну екскурсію у Tech LabInno (майстер-клас з 3D друку, сеанси віртуальної та доповненої реальності, майстер-клас гравіювання на верстатах з ЧПК та інші цікаві сюрпризи).
Директор Ведмежого притулку «Домажир» пообіцяв забезпечити насичене подіями відвідування Ведмежого притулку для школярів, які зайняли 3-є місце у конкурсній категорії 7.1 “Презентація яка розкриває суть зробленої доброї справи, яка би протидіяла пасивності, байдужості, брехні” та абсолютних переможців у категорії 6 «Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню». Крім 24 місць для учнів 3-В класу СЗШ № 42 м. Львова завдяки KredoBank та науково-аналітичному журналу «Наша перспектива» в екскурсійному автобусі від туроператора «ВІДВІДАЙ» подаровано 20 місць для дітей, які потребують підтримки зі Світлиці при згромадженні сестер Св. Йосипа.

KredoBank тим школярам, роботи яких були відзначені його представником, подарував корисну книгу – «Світ грошей». У ній у цікавій та доступній формі для школярів розповідається про різні аспекти, пов’язані з виникненням грошей, їх еволюцією, позичанням та заощадженням тощо. А туристичне агенство «Байсан Тур» теж підготувало цікаві подарунки для школярів, чи її творчі роботи (в категорії «Рекламні ролики») найбільше сподобались його директорці. Бюро УГКЦ з питань екології (м. Івано-Франківськ) нагородило переможців перекидними календарями на 2020 рік (з інформацією як духовного, так і екологічного спрямування).
Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал Колосок для переможців надав цікаві та пізнавальні дитячі журнали „Колосок”, газети „Колосочок”, книги „Пригоди в Чарліссі”, торбинки для мобільних з фірмовою емблемою тощо.
Також були призи та подарунки від інших меценатів.
Переможці конкурсу отримали призи в кількості, яка б дала їм можливість поділитись ними з тими дітьми, які тимчасово знаходяться в набагато важчих життєвих обставинах. І ми з гордістю хочемо відзначити, що окремі школярі залишили по одній книзі з цією благородною метою. Команда журналу «Наша перспектива» уже передала ці книги потребуючим дітям. Пишаємося свідомими та небайдужими школярами!!!