Літня школа з інституційного аналізу

57

28 червня–4 липня 2014р. в Москві буде відбуватись Російська літня школа з інституційного аналізу 2014 (Russian Summer School on Institutional Analysis 2014). Її завданням є створення і підтримка мережі молодих дослідників та науковців з Росії та інших країн, що працюють у сфері питань з «Нової інституційної економіки». В рамках Школи проводитимуться лекції, семінари, дискусійні круглі столи тощо.

Учасниками Літньої школи можуть бути: дослідники, науковці із науковими ступенями та без, студенти магістратури. Перевага надаватиметься дослідникам, що працюють за тематиками: економіка державного сектору; економіка освіти; банки та фінансові ринки; державне регулювання та  питання правової охорони; захист прав власності; економічний розвиток.

Робоча мова – англійська.

Учасники матимуть можливість бути слухачами на лекціях запрошених фахівців з різних економічних дисциплін провідних університетів США, Іспанії, Польщі та інших країн. Заявка на участь здійснюється в електронному вигляді і передбачає наявність: реєстраційної форми, мотиваційного листа, короткого опису дослідження над яким працює претендент.

Оплата: організатори покривають усі витрати пов’язані з проведенням Школи, проживанням та харчуванням учасників. Учасники самостійно сплачують транспортні та візові витрати.

Дедлайн подачі заявки: 20 березня 2014 р. Докладніше. Контакти: координатор Анна Бальсевіч, тал.: +7 963 993 4379;

E-mail: rssia.lia@gmail.com

Підготувала доцент каф. ММП Найчук-Хрущ М.Б.