Літня дослідницька школа в США (2014 р.)

57

Літня дослідницька школа в США надає можливість молодим науковцям протягом 8 тижнів у період з 16 червня по 8 серпня 2014 р. поглибити свої знання з досліджуваних тематик та ознайомитись з ресурсами Слов’янського довідкового центру при Університеті Іллінойсу. Протягом Літньої школи буде організовано низку конференцій, соціальних заходів та лабораторій.

Цільовою аудиторією є дослідники, що працюють у сфері економічних та інших інтересів Східної Європи та Євразійського регіону. Для отримання такого фінансування необхідно представити підтвердження результатів дослідження, зокрема в ракурсі їх широкого впливу на сучасні дисциплінарні чи міждисциплінарні дослідження, міжкультурну чи трансрегіональну інтеграцію досліджуваного регіону, соціальну політику в регіоні тощо. Обсяг робити не більше 100 слів або 425 знаків.

Претендент повинен відповідати хоча б одному із нижченаведених критеріїв: бути випускником університету чи коледжу; бути здобувачем кандидатського ступеню у регіонах дослідження; працювати в урядовій чи не урядовій організації, бізнес-структурах у регіонах дослідження тощо.

Контакти: reeec-srl@illinois.edu. Докладніша інформація та подання он-лайн заявки. Кінцевий термін подачі заявки: 15.04.2014 р.

Підготувала доцент каф. ФІН Найчук-Хрущ М.Б.