Конкурсні категорії творчого конкурсу в межах просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості»

24

Під час реалізації просвітницького суспільно важливого проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості», зініційованого самими школярами, відбувається з лютого 2020 р. суспільно корисний творчий конкурс. До 1 червня 2020 року команди школярів (які зареєструвались у січні 2020 р.) подавали конкурсні роботи у таких категоріях:

  1. Анімаційний ролик, створений з метою нагадування про потребу подолання суспільно важливих проблем.
  2. Зображення-наліпка для громадського транспорту та різних громадських місць з метою нагадування про потребу подолання суспільно важливих проблем.
  3. Дій щоб зробити світ кращим!

3.1. Добрі справи (презентація із звітом за січень-травень 2020 р. та закликом).

3.2. Презентація, присвячена способам подолання суспільно важливих проблем (команди самі вибирали, яку проблему вирішуватимуть).

  1. Конкурсна робота, присвячена підтримці української мови та/або розвитку мистецтва (відеоролик, вірш, есе тощо на власний вибір кожної з команд).

Конкурсні роботи подано в авторській редакції, без редагування та виправлень. За наявність плагіату відповідає автор та його батьки (згідно умов подання творчих робіт на конкурс).

Всі творчі роботи команд-учасниць проєкту розміщенні на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) в меню „Розвиток гідної особистості” для перегляду і в т.ч. для інтернет-голосування і оцінювання журі.