Конкурс для науковців у рамках проекту «Реформа публічної адміністрації у Вишеградських країнах: уроки для Білорусі та України»

49

Стипендія для науковців у рамках проекту «Реформа публічної адміністрації у Вишеградських країнах: уроки для Білорусі та України» надається для глибокого аналізу реформи публічної адміністрації у Вишеградських країнах, вивчення успішного досвіду та обґрунтованої дискусії щодо перешкод у процесі реформ. Крім того покриваються витрати на проїзд, проживання протягом одного місяця, харчування та отримання візи.

Претендентами (2 з України) на отримання стипендії є молоді науковці віком від 25 до 40 років, з постійним проживанням в Україні, які працюють зокрема у вищих навчальних закладах, мають не менше трьох років досвіду роботи з питань публічної адміністрації та підтверджене вміння займатися науковою діяльністю, мають достатній рівень знання англійської мови.

Орієнтовними темами є: бюджетна політика; надання адміністративних послуг; імплементація законодавства; протидія корупції та інші.

Кінцевий термін подання заявок – 28 серпня 2013 року

Підготував асистент каф. ОА Кулиняк Ю.І.