Інтернет-голосування за творчі роботи школярів у нових конкурсних категоріях в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!»

48

З 17 грудня до 31 грудня (12.00 год.) 2019 р. включно в межах соціального проєкту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» відбувається інтернет-голосування за творчі роботи школярів в наступних конкурсних категоріях:
V. «Екосувенір»: 1-4 клас та 5-10 клас

VI. «Сценарій вистави про байдужість, пасивність, брехню».

VII. «Власна чи разом з друзями зроблена добра справа, спрямована на протидію байдужості, пасивності, брехні в різних сферах».
Ця категорія представлена школярами у двох підкатегоріях:

7.1. «Презентація, яка розкриває суть зробленої доброї справи (здійсненої з 1.09.2019 р. по 9.12.2019 р.), яка би протидіяла пасивності (байдужості, брехні)».

7.2. «Соціальний ролик із сюжетом, який стимулює до важливих роздумів та дій, і закликом до протидії байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму)».

VIII. Рекламний ролик, знятий для заохочення однолітків відвідати певний музей чи театр тощо.

Не руйнуйте дитячі мрії пасивністю та байдужістю!!! Підтримайте своїм голосом найкращі конкурсні роботи!
За підсумками результатів інтернет-голосування визначатиметься один призер в кожній конкурсній категорії – «Відзнака глядацьких симпатій».
Журі майже з десяти обласних центрів України і різних сфер діяльності наприкінці грудня 2019 р. визначатиме трьох абсолютних переможців (незалежно від віку) в кожній конкурсній категорії.