Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №4 за 2013 р.

44

4-2013Шановні молоді науковці! Нещодавно вийшов четвертий номер інформаційно-аналітичного бюлетеня Ради молодих вчених ІНЕМ «Перспектива». У цьому номері Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з головою Ради молодих вчених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України Кращенком Юрієм Петровичем та його заступником Поповим Сергієм Віталійовичем. Крім того, на сторінках бюлетеня можна ознайомитесь з думками про основні проблеми, з якими зіштовхуються молоді науковці, а також про проблеми розвитку економічної науки. Зокрема, Ви дізнаєтесь думку щодо цих питань голови Одеської обласної Ради молодих вчених Декіної Світлани Сергіївни; голови Ради молодих вчених Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Холодової Ольги Юріївни; голови Ради молодих вчених Одеського національного економічного університету Гусєвої Ольги Володимирівни; заступника голови Ради молодих учених Інституту економіки та бізнесу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Матушкіної Марії Василівни; голови Ради молодих вчених факультету управління Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Колосюк Анастасії Андріївни; голови Ради молодих вчених Харківського національного економічного університету Чаговець Любові Олексіївни; заступника голови Ради молодих вчених Черкаського державного технологічного університету Вяткіна Павла Сергійовича.

Також до Вашої уваги поради щодо здобуття наукових ступенів кандидата та доктора від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, рекомендації щодо здобуття іноземних грантів від  д.е.н. Подольчака Назарія Юрійовича. Також у номері голова Ради молодих вчених НУДПСУ Мискін Юрій Ігорович ділиться своїми думками про проблеми і перспективи у сфері управління оподаткуванням в Україні. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. рекомендує книги для домашньої бібліотеки молодих вчених, а також наведено ще багато цікавої та корисної інформації. 

Якщо у Вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку пишіть нам – perspektuva.inem@gmail.com.

Підготувала заступник голови редакційної колегії інформаційно-аналітичного бюлетеня РМВ ІНЕМ «Перспектива» Мельник Н.В.