Інформаційно-аналітичний бюлетень Ради молодих вчених ІНЕМ №1 за 2013 р.

49

Нагадуємо, що в наявності ще є декілька примірників інформаційно-аналітичного бюлетеня РМВ ІНЕМ «Перспектива» №1 за 2013 р. На його сторінках можна ознайомитись з розмовою голови РМВ ІНЕМ Чубая Володимира Миколайовича з головою Ради молодих учених при Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України Кращенком Юрієм Петровичем про завдання, результати діяльності  та подальші плани цієї структури. В номері також наведено інтерв’ю з очільниками організацій-партнерів РМВ ІНЕМ – головою Ради молодих вчених ДВНЗ «Української академії банківської справи НБУ» Кривич Яною Миколаївною та головою Ради молодих вчених Харківського національного економічного університету Лебідь Олесею Вікторівною, а також, ознайомитись з думками молодих вчених різних кафедр ІНЕМ щодо гострих проблем, які існують сьогодні в науковій сфері.

Крім того Ви дізнаєтесь, яку книгу рекомендує Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М. для домашньої бібліотеки молодих науковців, яких цікавлять різні питання розвитку української нації і її боротьби за свій розвиток. Крім того у бюлетені є: повідомлення про наукові конкурси та стипендіальні програми для молодих вчених, інформація про науково-практичні конференції, перелік вітчизняних премій для молодих науковців. Також в номері є інформація про основні культурно-мистецькі події в м. Львові, що сприятимуть культурному збагаченню світогляду молодих науковців тощо.

Якщо у Вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку пишіть нам – perspektuva.inem@gmail.com.

Підготувала заступник голови редакційної колегії інформаційно-аналітичного бюлетеня РМВ ІНЕМ «Перспектива» Мельник Н.В.