Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 8-9 за 2014 р.

58

8-9Шановні молоді науковці! Вашій увазі пропонуємо №8-9 інформаційно-аналітичного бюлетеня для молодих науковців України «Перспектива», присвячений світлій пам’яті Небесної сотні. У цьому номері про свій науковий шлях, основні досягнення та життєві цінності розповідають д.е.н., професор Кузьмін Олег Євгенович та д.е.н., професор Чухрай Наталія Іванівна. Крім того, на сторінках бюлетеня ви зможете ознайомитися з думками про різні аспекти розвитку економічної науки та за круглим столом із молодими вченими України з’ясувати причини, наслідки та методи подолання стресу у професійній діяльності.

Також до вашої уваги поради як організувати «круглий стіл» та науково-практичну конференцію від к.е.н. Мискіна Юрія Ігоровича, коротка характеристика етапів процесу написання та захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, а також аналіз різних видів індексів цитування наукових праць від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор видання –  к.е.н., голова РМВ ІНЕМ Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

Якщо у вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку, пишіть нам – perspektuva. inem@ukr.net.

 Підготувала заступник голови редакційної колегії

 ІАБ «Перспектива» Мельник Н.В.