Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 6-7 за 2014 р.

57

Шановні мо6-7лоді науковці! Нагадуємо, що в наявності ще є примірники №6-7 інформаційно-аналітичного бюлетеня для молодих науковців України «Перспектива» (з 2014 року бюлетень виходить раз на два місяці). У цьому номері вашій увазі запропоновано інтерв’ю з ректором Національного університету «Львівська політехніка» Бобалом Юрієм Ярославовичем. Крім того, на сторінках бюлетеня Ви зможете ознайомитися з думками про майбутнє випускників економічних спеціальностей та сформувати портрет сучасного молодого науковця.

Також до вашої уваги поради як правильно написати відгук опонента та відгук на автореферат дисертації на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від к.е.н. Завербного Андрія Степановича, оцінка реформ в Україні від к.е.н. Мискіна Юрія Ігоровича, аналіз особливостей міжнародних наукометричних баз даних від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, а також у цьому номері голова Одеської обласної Ради молодих чених, к.б.н. Декіна Світлана Сергіївна ділиться власним науковим досвідом з молодими вченими України.

Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців, новий маршрут подорожі Україною від к.е.н. Височана Олега Степановича, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор видання –  к.е.н., голова РМВ ІНЕМ Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації. Крім того, з 2014 року в ІАБ «Перспектива» започатковано нові рубрики, а саме «Постаті», «Український календар» та «Тема номера».

Якщо у вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку, пишіть нам – perspektuva. inem@ukr.net (зверніть увагу, електронну адресу ІАБ «Перспектива» з 2014 р. також змінено).

 Підготувала заступник голови редакційної колегії

 ІАБ «Перспектива» Мельник Н.В.