Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 12-13 за 2014 р.

52

Шановні молоді науковці! Вашій увазі пропонуємо номер №12-13 інформаційно-аналітичного бюлетеня для моло12-13 (1)_01дих науковців України «Перспектива». У цьому номері про свій науковий шлях, основні досягнення та життєві цінності розповідає голова Ради молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України к.е.н. Лайко Олександр Іванович. Крім того, на сторінках бюлетеня Ви зможете ознайомитись з думками науковців щодо вибору оптимального шляху для виконання дисертаційного дослідження та за круглим столом із молодими вченими України з’ясувати причини виникнення та методи подолання інтернет-залежності.

Також до вашої уваги поради як підготувати доповідь для захисту дисертаційної роботи на спеціалізованій вченій раді від д.е.н. Мельник Ольги Григорівни та як написати монографію від д.е.н. Подольчака Назарія Юрійовича, алгоритм створення та забезпечення функціонування наукового фахового видання від к.е.н. Процак Катерини Володимирівни та розгляд основних положень етики вченого і викладача від к.б.н. Декіної Світлани Сергіївни.

У цьому номері Ви зможете прочитати й інші не менш цікаві та пізнавальні статті, зокрема про приєднання Криму до УРСР 1954 р., а також історичну правду та міфологію про український етногенез. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

Якщо у вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку, пишіть нам – perspektuva.inem@ukr.net.

 Підготувала заступник голови редакційної колегії

 ІАБ «Перспектива» Мельник Н.В.