Інформаційно-аналітичний бюлетень для молодих науковців України «Перспектива» № 10-11 за 2014 р.

55

10-11 (1)_01Шановні молоді науковці! Нагадуємо, що в наявності ще є примірники інформаційно-аналітичного бюлетеня для молодих науковців України «Перспектива» №10-11. У цьому номері вашій увазі запропоновано інтерв’ю з головою Ради молодих вчених Національного університету державної податкової служби України к.е.н. Мискіним Юрієм Ігоровичем. Крім того, на сторінках бюлетеня ви зможете ознайомитися з думками науковців про те, чи беруть молоді вчені активну участь у розв’язанні проблем сучасної освіти та науки, і які на сьогодні існують проблеми активізації інноваційної діяльності в Україні.

Також до вашої уваги поради як організувати наукову роботу студентів від к.е.н. Дорошенко Олени Олександрівни, к.е.н. Вашай Юлії Володимирівни та к.е.н. Самолюк Наталії Миколаївни, способи керування стресами у педагогічній діяльності від Медвідь Надії Петрівни, обґрунтування ролі електронного наукового видання у сучасній вищій освіті від к.е.н. Циганюка Дмитра Леонідовича.

У цьому номері звернено увагу на роль сім’ї у процесі розвитку людства, а саме зроблено акцент на проблемі поєднання успішної кар’єри та гармонійних сімейних відносин. Традиційно на сторінках ІАБ «Перспектива» перелік нових міжнародних стипендіальних програм для молодих науковців від к.е.н. Мрихіної Олександри Борисівни, книги для домашньої бібліотеки, які рекомендує головний редактор Чубай Володимир Миколайович, і багато іншої корисної та цікавої інформації.

Якщо у вас є бажання долучитися до нашої команди, поділитися цікавою інформацією зі своїми колегами або ж висловити свою думку, пишіть нам – perspektuva.inem@ukr.net.

 Підготувала заступник голови редакційної колегії

 ІАБ «Перспектива» Мельник Н.В.