Fulbright Faculty Development Program

51

До уваги науковців, викладачів та дослідників «Програма для молодих викладачів та дослідників ім. Фулбрайта» (Fulbright Faculty Development Program) пропонує проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; працівники громадських неурядових організацій та деякі інші категорії претендентів.

Основні вимоги до заявників: вік до 40 років; дворічний професійний досвід; мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу; викладати (на умовах повної або неповної ставки) у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі чи адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі; володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів); повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів.

Конкурс із визначенням дат та термінів подання заявок на 2015-2016 академічний рік буде оголошено до кінця лютого 2014 року! Докладніше тут.

Підготувала доцент каф. ММП Найчук-Хрущ М.Б.