Формуємо наукову бібліотеки Ради молодих вчених ІНЕМ

44

Продовжуємо формувати силами як науковців ІНЕМ, так і наших партнерів та колег з інших вишів і наукових установ України та зарубіжжя бібліотеку Ради молодих вчених ІНЕМ. До неї входять наукові праці з економічної тематики та видання, які стосуються історичного розвитку України, її культури, боротьби української нації за незалежність своєї держави тощо. Будемо Вам дуже вдячні якщо Ви або Ваші колеги зможуть подарувати РМВ ІНЕМ свою монографію чи інше наукове видання для формування бібліотеки нашої організації.  

Таким чином зможемо популяризувати в Україні та за кордоном наукові дослідження молодих науковців. Коли набереться достатньо наукових видань, наведемо на сайті їх перелік і розмістимо титульні сторінки, зміст і анотацію – щоб молоді вчені ІНЕМ та наші гості з інших вишів і наукових установ України і зарубіжжя могли ознайомлюватись з ними, проводячи наукові дослідження. Також під час науково-практичних конференцій, які ми проводитимемо, розміщуватимемо на книжкових стендах найновіші монографії молодих вчених ІНЕМ та наукові праці, що надходитимуть від наших партнерів та колег.

Книги можна надсилати за адресою вказаною на сайті РМВ ІНЕМ. Повідомляйте, будь-ласка про відправлення книг на мою електрону пошту, щоб РМВ ІНЕМ могла оперативно повідомити про отримання Ваших видань.

Підготував Голова РМВ ІНЕМ Чубай В.М.