Емблема РМВ ІНЕМ

Емблема Ради молодих вчених Інституту економіки і менеджменту  Національного університету «Львівська політехніка»

В центрі емблеми – лев, який тримає щит з написом РМВ ІНЕМ і зображенням розгорнутої книги.

Лев уособлює в собі молодість та позитивну енергію, розум і силу, відвагу і рішучість, а також підкреслює нашу приналежність до Львова – міста левів. Лев з рішучим поглядом готовий відстоювати свої інтереси, але виключно на засадах правди, честі, добра та справедливості. Ракурс зображення лева підкреслює готовність швидко перейти від слів до активних дій, від висловлення думки до її втілення в життя, від попередження осіб, які хочуть використати нашу організацію чи державу в особистих егоїстичних інтересах або зашкодити їх розвитку, до дієвої протидії їх намірам.  

Щит асоціюється з нашою готовністю захищати справжні інтереси України, м. Львова, Львівської політехніки та Інституту економіки і менеджменту, і незалежно від обставин докладати всіх зусиль для  забезпечення їх ефективного та комплексного розвитку. РМВ ІНЕМ – абревіатура слів «Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту», зображення якої на щиті показує, що РМВ ІНЕМ є згуртованою організацією молодих науковців, в якій кожен її учасник завжди може розраховувати на взаємодопомогу та захист його законних прав.

Розгорнута книга асоціюється з науковими дослідженнями в сфері економіки та менеджменту, якими займаються молоді вчені ІНЕМ. Перегорнуті її сторінки відображають вже здійснений ними внесок в розвиток науки, а решта сторінок показують, що молодим вченим ІНЕМ залишається вирішити ще багато проблем як теоретичного, так і прикладного характеру в сфері науки та економіки на макро- і мікрорівні, а також передати свої знання та досвід молодим науковцям, які тільки починають цей важливий але нелегкий шлях, і студентам в процесі їх навчання і залучення до наукових досліджень чи впровадження у практику наукових результатів.    

В нижній частині емблеми зазначено рік створення РМВ ІНЕМ – 2005, а також наведено фігури і лінії, які відповідно асоціюють тісну співпрацю молодих науковців 9 кафедр ІНЕМ між собою та з вченими інших інститутів університету, а також постійний розвиток співпраці з науковцями інших вишів та наукових установ, підприємствами, установами, організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування.

По контуру емблеми розміщено напис «Рада молодих вчених ІНЕМ Львівської політехніки» як скорочення повної назви нашої організації –   «Рада молодих вчених Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Кольори емблеми витримані в класичній гамі академічного стилю.

Розробники емблеми: молодий науковець кафедри обліку та аналізу Кулиняк Юрій Іванович і Голова РМВ ІНЕМ Чубай Володимир Миколайович