В межах проекту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» відбувається інтернет-голосування за творчі роботи школярів!

3933

З 23 листопада до 20 грудня 2019 р. включно в межах проекту «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» відбувається інтернет-голосування за творчі роботи школярів в наступних конкурсних категоріях:

І. «Саморобні вітальні листівки з Різдвом для воїнів на фронті»:

ІІ. «Авторські фотографії, які викривають пасивність та байдужість, їхні наслідки або відображають протидію цим явищам»:

ІІІ. «Вірші або інші поетичні твори на тему загрози від байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму)»:

ІV. «Есе на тему: «Чим страшна байдужість (пасивність, брехня)?»

Не руйнуйте дитячі мрії пасивністю та байдужістю!!! Підтримайте своїм голосом найкращі конкурсні роботи!

За підсумками результатів інтернет-голосування визначатиметься один призер в кожній віковій групі кожної конкурсної категорії – «Відзнака глядацьких симпатій». Журі майже з десяти обласних центрів України і різних сфер діяльності наприкінці грудня 2019 р. визначатиме трьох абсолютних переможців (незалежно від віку) в кожній конкурсній категорії.

Докладнішу інформацію про соціальний проект та призи переможцям (окремо за результатами інтернет-голосування та за результатами оцінювання журі) читайте за покликом.