ЕC-2022 – Умови творчого конкурсу

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

Ця патріотична ініціатива покликана залучити до розвитку громадянського суспільства в Україні якомога більше активних громадян нашої держави, зокрема школярів, які вже зараз повинні формуватися як гідні особистості, щоб за декілька років усвідомлювати власну причетність до ефективного розвитку української держави, долучаючись до громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення і захист України в різних сферах, глибоко аналізуючи різні процеси, що відбуваються в нашій державі та міжнародному середовищі.

Стадія розвитку ініціативи

Наша команда однодумців останнім часом успішно реалізувала три дуже важливі проєкти для школярів: екологічний – «Розвиток екокультури: від  особистості до суспільства» (2018 р.); соціальний – «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» (2019 р.); просвітницький – «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості» (2020 р.). Учасники та організатори наполегливо впроваджували понад пів року день у день кожен із цих проєктів. Приємно, що два з цих проєктів ми створювали на прохання школярів, які стали ініціаторами соціальної та просвітницької ініціатив. І ми надзвичайно щасливі, що сьогодні багато школярів (зокрема учасників попередніх наших проєктів) висловили свою гідну поваги громадянську позицію – не зупинятись на півшляху, а й далі робити добрі справи і зміцнювати Україну щодня своїми вчинками самостійно чи в команді однодумців. Тому всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» та ГО «Світ важливих ініціатив» в цей нелегкий, але героїчний для українського народу час започатковують для школярів Львова з вересня 2022 р. патріотичну ініціативу «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Цінність ініціативи

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» дасть змогу школярам усвідомити важливість власного внеску для розвитку громадянського суспільства та протистояти байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму), корупції, імітації та несправедливості. Талановита молодь прагне, щоб дорослі почули її думку та долучились до реалізації позитивних (не імітаційних) проукраїнських змін в Україні. Особливо ця ініціатива актуальна у важкий період агресивної війни рф проти України, коли мільйони українців стали на захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини від нікчемних нелюдів з рф і підлих зрадників, що роками паразитували всередині нашої держави.

Унікальність ініціативи

Кінцева мета патріотичної ініціативи — через творчі завдання конкурсу створити середовище, яке б сприяло усвідомленню національної належності та формуванню патріотичного світогляду, а також стимулювало розвиток громадської активності українських школярів; актуалізувати героїчні сторінки українських визвольних змагань на прикладі сьогодення, поширивши в молодіжному середовищі образи сучасних українських супергероїв – воїнів, волонтерів, медиків, загалом усіх, причетних до захисту вітчизни; плекати шанобливе ставлення до національних цінностей та героїчної жертовної боротьби українського народу проти жорстокого агресора. Пам’ятаймо народну мудрість, яка стверджує: «Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – виховує молоде покоління».

Цільова аудиторія

Школярі 1–11 класів шкіл Львова з можливістю надалі реалізовувати такі ініціативи в більших чи менших масштабах у будь-якому місті України.

Зацікавлені особи

Українці, які люблять Україну та працюють на її зміцнення в різних сферах,  серед них і небайдужі свідомі школярі, їхні батьки та вчителі, для яких розвиток української держави є одним із найважливіших пріоритетів. Надважливими аспектами для нашого зміцнення та духовного здоров’я є: віра в Бога, звільнена від впливу агресора, яка надає нам незламність і відвагу навіть у найважчі часи; українська армія, тероборона, волонтери, інші захисники й захисниці України, які з Божою допомогою зупиняють жорстокого окупанта, що прагне знову уярмити наш народ; українська мова та культура, які є запорукою нашої присутності на карті світу; система освіти та науки, яка має забезпечувати не лише якісні знання, а й формувати національно свідому генерацію.

Механізм та етапи реалізації ініціативи:

 • Вересень 2022 р.

Оприлюднення умов творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» у 8-ми конкурсних категоріях на сайтах ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua/) та Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» (https://www.perspektyva.in.ua/), розміщення опису ініціативи на сайті краудфандингової платформи https://startera.org.ua/ (StartEra заснована стартап-школою Tech StartUp School – https://tsus.lpnu.ua/tsus), розсилання інформації в школи Львова і початок виконання школярами конкурсних робіт ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ (тобто тільки з власної ініціативи учнів), без плагіату (видання чиєїсь творчої праці чи її фрагменту за свою авторську) і без допомоги дорослих.

 • Жовтень – перша половина грудня 2022 р.

Заповнення на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» на сторінці Реєстрація на творчий конкурс реєстраційних форм УСІМА учасниками творчого конкурсу та передавання ними конкурсних робіт оргкомітету (у конкурсних категоріях 1, 3 та 5 через відповідальних осіб конкретних шкіл, що повідомили оргкомітет у вересні 2022 р. про бажання взяти участь в патріотичній ініціативі (разом із супровідними анкетами (П.І.П. автора, школа, клас) в прозорому файлі з конкурсною роботою (а для картин – потрібно акуратно підписати на підрамнику зі звороту картини чи іншим чином підписати або акуратно прикріпити анкету до звороту чи паковання); у конкурсних категоріях 2, 4, 6-8 особисто, надсилаючи на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com із зазначення в темі листа номера та назви конкурсної категорії, прізвища, імені, школи та класу автора); систематизація отриманих конкурсних робіт для оприлюднення на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» тих, що пройшли відбірковий етап конкурсу; початок інтернет-голосування за творчі роботи в конкретних конкурсних категоріях на сайті https://www.inem.lviv.ua/.

Примітка. У творчих конкурсних категоріях 1, 3, 5 беруть участь учні тільки тих шкіл Львова, адміністрація яких до кінця вересня 2022 р. офіційно повідомила оргкомітету на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com про участь школи в творчому конкурсі і призначила відповідальну контактну особу з боку школи для швидкої комунікації, координації, реєстрації, належного тимчасового зберігання та передавання оргкомітету конкурсних робіт. Тому представників шкіл просимо уважно перевіряти електронну пошту щоб не пропустити листа-відповіді з рішенням і контактами оргкомітету.

В категоріях 2, 4, 6, 7-8 можуть брати участь школярі будь-якої школи Львова, навіть якщо адміністрація не повідомила оргкомітет конкурсу про участь конкретної школи загалом.

 • Друга половина грудня 2022 р. – перша половина січня 2023 р.

Завершення інтернет-голосування за творчі роботи в конкретних конкурсних категоріях на сайті ГО «Світ важливих ініціатив», а також робота журі; визначення та оголошення переможців у 8-ми конкурсних категоріях на думку журі і за результатами інтернет-голосування.

 • Друга половина січня 2023р.

Нагородження переможців цікавими й корисними книгами від провідних видавництв України, розвитковими грантами від партнерів патріотичної ініціативи та солодощами, передавання зібраної на краудфандинговому майданчику Start Era благодійної допомоги на потреби ЗСУ.

 

У цьому творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» всі конкурсні категорії присвячені героїзму, мужності, відвазі та самопожертві українських воїнів ЗСУ, добровольців з тероборони, волонтерів, медиків та інших українців та українок, які з 2014 р. захищають Україну та український народ від підлого рашистського агресора.

 

Конкурсні категорії творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» залежно від класу:

І. Для 1-4 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

 • Конкурсна категорія 1. Зроблена власноруч вітальна листівка з щирими подячними словами для українських військових в День захисників і захисниць України, який в Україні відзначається 14 жовтня разом зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Листівки будуть передані відважним синам і дочкам українського народу, які захищають українську державу від агресора.

Формат листівки не більший ніж А-5; техніка виготовлення та матеріали – на вибір авторів. Титульна сторінка листівок, які відповідатимуть усім критеріям конкурсу і пройдуть перший етап відбору, буде розміщена на сайті ГО для інтернет-голосування і оцінювання журі. Текст на звороті не розміщується на сайті, його читатимуть українські воїни ЗСУ. На титульній стороні і звороті листівки НЕ вказуйте прізвище, клас, школу конкурсанта, а тільки його ім’я після тексту на звороті листівки. Прізвище та ім’я, клас, школу конкурсанта потрібно вказати в окремій супровідній анкеті, яку бачитиме тільки оргкомітет творчого конкурсу. Крім того у листі на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com надішліть будь ласка фото титульної сторінки листівки, зазначивши в темі листа номер і назву категорії, П.І.П. автора, школу і клас.

 • Конкурсна категорія 2. Створене самостійно оповідання. Воно може стосуватися: реальних українських воїнів, волонтерів, медиків чи інших людей, яких ви знаєте або чули від батьків чи в школі, реальних подій, які відбулись із кимось з них за останні 8 років, подвигу, здійсненому ними чи важливих добрих справ, які вони подарували Україні та її народу. В оповіданні також можна відобразити власні переживання сучасних подій або якусь певну важливу подію, свідком чи учасником якої ви стали протягом війни рф проти України в 2014-2022 рр. Оповідання має бути набране у вордівському файлі та уважно перевірене автором, щоб не було помилок; обсяг 2-4 сторінки; розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1,5; шрифт Times New Roman. В кінці оповідання необхідно зазначити П.І.П. автора, клас та школу.

ІІ. Для 5-8 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

 • Конкурсна категорія 3. Якісно зроблений власноруч гарний виріб з бісеру (брелок, браслет, гердан чи будь-який інший виріб з бісеру) або власноруч намальована акриловими чи олійними фарбами картина на полотні на тему «Моя рідна Україна» (пейзажі, квіти чи будь-які інші асоціації на задану тему). Прізвище та ім’я, клас, школу конкурсанта потрібно вказати в окремій супровідній анкеті або якщо це картина – іншим зручним чином зазначте ці дані.

Крім того у листі на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com надішліть будь ласка фото створеного авторського виробу з бісеру чи створеної картини, зазначивши в темі листа номер і назву категорії, П.І.П. автора, школу і клас.

Вироби з бісеру та картини, створені власноруч конкурсантами, будуть після завершення творчого конкурсу подаровані меценатам, які в рамках цієї патріотичної ініціативи на краудфандинговій платформі StartEra (https://startera.org.ua/) пожертвують суму від 4000 і більше гривень одним платежем.

Також низку виробів з бісеру та картин буде виставлено на благодійному ярмарку чи благодійному онлайн-аукціоні – суми благодійних внесків зараховуватимуться виключно через краудфандингову платформу StartEra (https://startera.org.ua/), і після завершення конкурсу будуть передані на потреби ЗСУ.

 • Конкурсна категорія 4. Створене самостійно есе, яке може стосуватись реальної особистості, що стала на захист України в 2014-2022 р., події чи подвигу у цьому часовому періоді, роздумів, спогадів, почуттів, історичних паралелей, аналізу причиново-наслідкових зв’язків чи інших аспектів. Есе має бути набране у вордівському файлі та уважно перевірене автором, щоб не було помилок; обсяг 4-6 сторінки; розмір шрифта 14, міжрядковий інтервал 1,5; шрифт Times New Roman. В кінці есе необхідно зазначити П.І.П. автора, клас та школу.

ІІІ. Для 9-11 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, допомоги батьків, учителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

 • Конкурсна категорія 5. Власноруч намальована акриловими чи олійними фарбами картина на полотні на тему «Україна», яка могла б стати ескізом для поштової марки. Прізвище та ім’я, клас, школу конкурсанта потрібно вказати в окремій супровідній анкеті або іншим зручним чином зазначте ці дані.

Крім того у листі на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com надішліть будь ласка фото створеної картини, зазначивши в темі листа номер і назву категорії, П.І.П. автора, школу і клас.

 • Конкурсна категорія 6. Створені самостійно патріотичний якісний відеоролик або анімаційний ролик (не забуваймо про слова вдячності захисникам і захисницям України) або створені самостійно повість або сценарій вистави, присвячені героїзму, мужності, відвазі та самопожертві українських воїнів ЗСУ, добровольців з тероборони, волонтерів, медиків та інших українців та українок, які з 2014 р. захищають Україну та український народ. Триває війна, тому не використовуйте відео, інформацію чи зображення, які можуть нашкодити захисникам України або видати військові об’єкти чи засоби, а також дотримуйтесь усіх заходів безпеки під час повітряної тривоги, зокрема й під час роботи над відеороликом.

Тривалість відео чи анімаційного роликів – 1-5 хв. Ця категорія в частині відеоролику може бути одноосібною або командною – до семи реальних учасників (тобто тих, що насправді задіяні в роботі над відеороликом), а в частині анімаційного ролику – одноосібною або командною до трьох реальних учасників (тобто тих, що насправді задіяні в роботі над анімаційним роликом). Прізвище та ім’я, клас, школу конкурсанта (конкурсантів), зазначення конкретного внеску (якщо команда) кожного в роботу над роликом потрібно вказати в листі, яким надсилатимете свою конкурсну роботу на електронну пошту оргкомітету творчого конкурсу.  

В кінці повісті чи сценарію вистави необхідно зазначити П.І.П. автора, клас та школу.

Повість має бути набрана у вордівському файлі та уважно перевірена автором, щоб не було помилок; обсяг 30-50 сторінок; розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1,5; шрифт Times New Roman.

Сценарій вистави має бути набраний у вордівському файлі та уважно перевірений автором, щоб не було помилок; обсяг 20-30 сторінок, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1,5; шрифт Times New Roman. Ця категорія в частині сценарію вистави може бути командною – до трьох реальних співавторів. 

ІV. Незалежно від класу (тобто для класів 1-11) авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

 • Конкурсна категорія 7. Власний вірш або інший поетичний твір (навіть поема), текст пісні. Текст має бути набраний у вордівському файлі та уважно перевірений автором, щоб не було помилок, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1,5; шрифт Times New Roman. В кінці вірша, поеми чи тексту пісні необхідно зазначити П.І.П. автора, клас та школу.
 • Конкурсна категорія 8. Відеозапис декламування власного вірша або ж виконання власної пісні в супроводі музичного інструменту чи інструментів (з обов’язковим вказанням в реєстраційній анкеті композитора). Ця категорія в частині виконання пісні в музичному супроводі може бути командною – до семи реальних учасників. Прізвище та ім’я, клас, школу конкурсанта (конкурсантів), зазначення конкретного внеску (якщо команда) кожного в роботу над виконанням і записом пісні потрібно вказати в листі, яким надсилатимете свою конкурсну роботу на електронну пошту оргкомітету творчого конкурсу. 

Примітка. Детальні вимоги до виконання конкурсних робіт (обсяг; формат; шрифти; тривалість; тощо) і механізм їх подання, розміщені на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua/) в підменю «Умови творчого конкурсу» меню «Зміни починаються з тебе!» .

Важливі умови конкурсу:

! Поділ конкурсних категорій за класами (віковими групами):

 • для класів від 1 до 4 – актуальні конкурсні категорії 1, 2, 7, 8;
 • для класів від 5 до 8 – актуальні конкурсні категорії 3, 4, 7, 8;
 • для класів від 9 до 11 – актуальні конкурсні категорії 5, 6, 7, 8.

!! Кінцеві дати (включно) надсилання конкурсних робіт оргкомітету творчого конкурсу:  

 • для конкурсних категорій 1, 2 до 4 жовтня 2022 р.;
 • для конкурсних категорій 3, 4 до 4 листопада 2022 р.;
 • для конкурсних категорій 5, 6, 7, 8 до 4 грудня 2022 р.

!!! Всі конкурсні роботи мають бути створені особисто авторами не раніше вересня 2022 року безпосередньо для участі у творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

!!!! Конкурсні роботи, які пройдуть перший відбірковий етап творчого конкурсу, будуть оприлюдненні на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua/) для інтернет-голосування за них та оцінювання журі. Листівки, вироби з бісеру та картини, створені школярами, попередньо будуть сфотографовані для розміщення на сайті ГО.

!!!!! Автори, які надають свої конкурсні роботи на творчий конкурс, такою дією надають дозвіл ГО «Світ важливих ініціатив»  на оприлюднення їх творів (в т.ч. фотозображень творчих робіт) на своєму сайті (https://www.inem.lviv.ua/), зокрема для оцінювання членами журі, для інтернет-голосування, передачі меценатам в якості подарунку, виставлення на благодійному ярмарку чи онлайн-аукціоні, в залах стартап-школи Tech StartUp School, опублікування в звітах, виданнях чи для іншого поширення з метою популяризації, а також надають дозвіл на обробку інформації про конкурсантів і їх творчі конкурсні роботи.

Додаткові важливі умови патріотичної ініціативи!

 1. Наполегливо працювати над дотриманням протягом творчого конкурсу й після нього хоча б 14 принципів та дій Гідної Людини (перелік на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» в підменю «Будь Гідною Людиною» меню «Зміни починаються з тебе!»), щороку збільшуючи кількість принципів гідної Людини, яких Ви дотримуєтесь (хоч на 1-2 в рік).
 2. Крім створення і надсилання своєї конкурсної роботи, здійснювати добрі справи для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги, відповідно до своїх можливостей, віку, але без імітації.
 3. Розмовляти в Україні українською, уважно вчити історію України, засвоюючи важливі історичні уроки українського державотворення від княжих часів й до сьогодні, берегти культуру та традиції українського народу.
Важлива інформація!
Всі творчі конкурсні роботи виконуються лише українською мовою! Кожна творча конкурсна робота в усіх категоріях має мати назву (від 1 до 12 слів). Один школяр може подати в одній конкурсній категорії не більше однієї творчої роботи, однак він може подати по одній творчій роботі навіть у 8 конкурсних категорій. Якщо школяр бере участь в декількох конкурсних категоріях, то він повинен заповнити на кожну з них окрему реєстраційну форму.
У назвах файлів конкурсних робіт вказуйте прізвище та ініціали автора, скорочену назву і номер школи, клас і номер конкурсної категорії (наприклад Томенко_А.Н._СЗШ42_5-А_к.4). У конкурсних роботах в текстовому форматі не забувайте вказувати на початку назву конкурсної роботи (назву оповідання, есе, вірша, пісні, …), а в кінці повністю П.І.П. автора, назву і номер школи, клас. В темі електронного листа зазначайте номер і назву конкурсної категорії, П.І.П. автора, школу і клас. На кожну конкурсну роботу з різних категорій має бути окремий лист на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com. При цьому використовуйте такі формати (залежно від конкурсної категорії) надісланих файлів на електрону пошту:
 • Конкурсна категорія 1. Зроблена власноруч вітальна листівка – якісне фото з високою роздільною здатністю + створена листівка, передана з супровідною анкетою оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 2. Створене самостійно оповідання – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 3. Якісно зроблений власноруч гарний виріб з бісеру або власноруч намальована картина на полотні на тему «Моя рідна Україна» – якісне фото з високою роздільною здатністю + створений виріб з бісеру чи створена картина, передані з супровідною анкетою оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 4. Створене самостійно есе – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 5. Власноруч намальована картина на полотні на тему «Україна», яка могла б стати ескізом для поштової марки – якісне фото з високою роздільною здатністю + створена картина, передана з супровідною анкетою оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 6.
6.1. Створені самостійно патріотичний якісний відеоролик або анімаційний ролик  – формат файла mp4 або інший.
6.2. Створені самостійно повість або сценарій вистави –  файл з розширенням .doc чи .docx.
 • Конкурсна категорія 7. Власний вірш або інший поетичний твір, текст пісні – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 8. Відеозапис декламування власного вірша або ж виконання власної пісні в супроводі музичного інструменту чи інструментів – формат файла mp4 або інший.

Реєстрація школярів-учасників творчого конкурсу відбуватиметься шляхом заповнення ними реєстраційної форми на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) перед надсиланням конкурсної роботи – починаючи з кінця вересня 2022 р. до граничних дат подання робіт у відповідних конкурсних категоріях (граничні дати зазначені на сторінці патріотичної ініціативи на сайті краудфандингової платформи StartEra – https://startera.org.ua/).

!!! Заявки від шкіл (виключно на добровільній основі, виходячи з ініціативи самих школярів) на участь у патріотичній ініціативі до кінця вересня 2022 р. надсилайте на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Кошти (424 000 грн), зібрані протягом 95 днів в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» з допомогою краудфандингової платформи StartEra, будуть використані так:

 • 400 000 грн сукупно – на допомогу ЗСУ від імені школярів, які здобудуть І місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу (сума буде перерахована на потреби ЗСУ однаковими частинами або разом вся сума – як вирішать самі переможці);
 • 24 000 грн сукупно – для фінансування навчання школярам, які здобудуть І місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу, на одному з діючих корисних курсів, що пропонує стартап-школа Tech StartUp School (кожен переможець отримає сертифікат-підтвердження про здобуття гранту на оплату йому відповідного навчання на цікавому курсі в Tech StartUp School у 2023 році (конкретні дати навчання буде визначено на початку 2023 р.), а кошти за навчання будуть перераховані одразу в січні 2023 р. на рахунок Tech StartUp School).

Якщо буде зібрано більше, ніж 424 000 грн, то кошти будуть передані також на потреби ЗСУ.

Додаткові призи від деяких партнерів патріотичної ініціативи:

цікаву й корисну книгу від відомих українських видавництв з числа партнерів патріотичної ініціативи отримають школярі, які здобудуть ІІ місце (згідно оцінювання журі) та І місце (згідно інтернет-голосування) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу;

смачні солодощі отримають школярі, які здобудуть ІІІ місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу;

– приз від ТМ «QUANT» – надійний вітчизняний інверторний стабілізатор напруги для комп’ютерного класу школи, учні якої здобудуть найбільше балів за перемоги у творчому конкурсі;

– буде ще низка інших призів від інших партнерів патріотичної ініціативи для школярів, конкурсні роботи яких їм особисто сподобались найбільше (поступово оприлюднюватимемо інформацію на фейсбук-сторінці ініціативи).

За перебігом патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!», розпочатої на прохання школярів, слідкуйте на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/169227480447629 та поширюйте, будь ласка, інформацію про неї, залучаючи до її реалізації небайдужих людей. Будемо вдячні за вподобання сторінки патріотичної ініціативи та запрошення для ваших друзів відвідати її і підтримати школярів-учасників творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи.

Свої додаткові запитання та пропозиції щодо залучення до реалізації патріотичної ініціативи надсилайте, будь ласка, на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Плани щодо розвитку ініціативи

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!», яку реалізовують небайдужі активні школярі, спрямована  також  на захист і розвиток національних цінностей – української мови, культури, історії. Свідомі вчинки, правильний вибір, самовдосконалення, розширення світогляду, усвідомлення своїх громадянських обов’язків – усе це стає можливим завдяки патріотичній освіті молоді, а пропонована патріотична ініціатива сприятиме формуванню національного світогляду.

Незалежно, в якій області чи населеному пункті Ви проживаєте – підтримайте цю ініціативу, щоб поступово розширити її на всю територію України!

Керівник ініціативи: Чубай Володимир.

Заступниця керівника ініціативи: Мельник Наталія.

Партнери патріотичної ініціативи для школярів: всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива»; Tech StartUp School; Департамент освіти і науки ЛОДА; ТМ «QUANT», відомі українські видавництва та інші організації, підприємства.

Інформаційний лист творчого конкурсу для школярів Львова в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» (2022)

Долучайтесь до підтримки важливої патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

Підтримуйте реалізацію патріотичної ініціативи для школярів «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» різними способами, зокрема й будь-якою сумою на краудфандинговій платформі StartEra (створена стартап-школою Tech StartUp School), перейшовши за покликом https://startera.org.ua/project/patriotychna-initsiatyva-ekologiya-svidomosti-zminy-pochynayutsya-z-tebe/