ЕC-2022 – Реєстрація на творчий конкурс

Перед процедурою реєстрації просимо уважно ознайомитись з наступними примітками!

Примітки

Примітка 1.

 • Кожна конкурсна робота в усіх категоріях має мати назву (від 1 до 12 слів). Творчі конкурсні роботи виконуються українською мовою!
 • Перевірте, чи ви дотримались вимог до виконання конкурсних робіт (обсяг; тематика; вікова група школярів-конкурсантів щодо відповідної конкурсної категорії; формат файла; шрифти; тривалість та інші вимоги) на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua/ec-2022-umovy-tvorchogo-konkursu/) в підменю «Умови творчого конкурсу ЕС-2022» в меню «Зміни починаються з тебе!».
 • Один школяр може подати в одній конкурсній категорії не більше однієї творчої роботи, однак він може подати по одній творчій роботі навіть у 8 конкурсних категорій.
 • У назвах файлів конкурсних робіт вказуйте прізвище та ініціали автора, скорочену назву і номер школи, клас і номер конкурсної категорії (наприклад Томенко_А.Н._СЗШ42_5-А_к.4). У конкурсних роботах в текстовому форматі вказуйте на початку назву конкурсної роботи (назву власного оповідання, есе, вірша, пісні, …), а в кінці повністю П.І.П. автора, назву і номер школи, клас.

У темі електронного листа зазначайте номер і назву конкурсної категорії, П.І.П. автора, школу і клас. На кожну конкурсну роботу з різних категорій має бути окремий лист на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com. При цьому використовуйте такі формати (залежно від конкурсної категорії) надісланих файлів на електронну пошту:

 • Конкурсна категорія 1. Зроблена власноруч вітальна листівка – якісне фото (з високою роздільною здатністю) конкурсної роботи + оригінал листівки, переданий оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 2. Створене самостійно оповідання – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 3. Якісно зроблений власноруч гарний виріб з бісеру або власноруч намальована картина на полотні на тему «Моя рідна Україна» – якісне фото (з високою роздільною здатністю) конкурсної роботи + оригінал створеного виробу з бісеру чи картини, переданий оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 4. Створене самостійно есе – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 5. Власноруч намальована картина на полотні на тему «Україна», яка могла б стати ескізом для поштової марки – якісне фото (з високою роздільною здатністю) конкурсної роботи + оригінал створеної картини, переданий оргкомітету творчого конкурсу через відповідальну особу, яка комунікує від школи щодо участі в цьому конкурсі;
 • Конкурсна категорія 6.

6.1. Створені самостійно патріотичний якісний відеоролик або анімаційний ролик  – формат файла mp4 або інший.

6.2. Створені самостійно повість або сценарій вистави –  файл з розширенням .doc чи .docx;

 • Конкурсна категорія 7. Власний вірш або інший поетичний твір, текст пісні – файл з розширенням .doc чи .docx;
 • Конкурсна категорія 8. Відеозапис декламування власного вірша або ж виконання власної пісні в супроводі музичного інструменту чи інструментів – формат файла mp4 або інший.

Примітка 2.
Поділ конкурсних категорій за класами (віковими групами):

 • для класів від 1 до 4 – актуальні конкурсні категорії 1, 2, 7, 8;
 • для класів від 5 до 8 – актуальні конкурсні категорії 3, 4, 7, 8;
 • для класів від 9 до 11 – актуальні конкурсні категорії 5, 6, 7, 8.

Кінцеві дати (включно) надсилання конкурсних робіт оргкомітету творчого конкурсу:  

 • для конкурсних категорій 1, 2 до 4 жовтня 2022 р.;
 • для конкурсних категорій 3, 4 до 4 листопада 2022 р.;
 • для конкурсних категорій 5, 6, 7, 8 до 4 грудня 2022 р.

Всі конкурсні роботи мають бути створені особисто авторами не раніше вересня 2022 року безпосередньо для участі у творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Конкурсні роботи, які пройдуть перший відбірковий етап творчого конкурсу, будуть оприлюдненні на сайті https://www.inem.lviv.ua/ для інтернет-голосування за них та для оцінювання журі. Листівки, вироби з бісеру та картини, створені школярами, попередньо будуть сфотографовані для розміщення на сайті ГО «Світ важливих ініціатив».

Примітка 3.

 • У творчих конкурсних категоріях 1, 3, 5 беруть участь учні тільки тих шкіл Львова, адміністрація яких до кінця вересня 2022 р. офіційно повідомила оргкомітету на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com про участь школи в творчому конкурсі і призначила відповідальну контактну особу з боку школи для швидкої комунікації, координації, реєстрації, належного тимчасового зберігання та передавання оргкомітету конкурсних робіт.
 • В категоріях 2, 4, 6, 7-8 можуть брати участь школярі будь-якої школи Львова, навіть якщо адміністрація не повідомила оргкомітет конкурсу про участь конкретної школи загалом.
 • При виникненні додаткових питань пишіть заступнику керівника ініціативи  – Мельник Наталії на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Примітка 4. Правила виконання конкурсних робіт:

 • Конкурсна робота має бути: а) створена самостійно школярем-конкурсантом (без плагіату, тобто без запозичення чиєїсь творчої роботи в Інтернеті чи з інших джерел і видання за свою; потрібно розкрити власний творчий потенціал і талант, а він у школярів великий!!!); б) виконана самостійно (батьки, вчителі, родичі – можуть навчити, показати, розповісти, надихнути, але в жодному разі не робити навіть найменшої частини творчої роботи –  участь у конкурсі й перемога має бути чесною!!!) з дотриманням усіх вимог до конкурсних робіт і вчасно надіслана після заповнення реєстраційної форми на сайті https://www.inem.lviv.ua.
 • Конкурсна робота повинна бути якісною.
 • Не можна дописувати до авторів та учасників конкурсної роботи учнів, які не брали активної безпосередньої участі в її створенні.

Примітка 5. Автори конкурсних робіт протягом творчого конкурсу (і бажано й далі) в міру своїх можливостей і обставин мають: наполегливо працювати над дотриманням протягом творчого конкурсу (й бажано після нього) хоча б 14 принципів та дій Гідної Людини (перелік на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» в підменю «Будь Гідною Людиною» меню «Зміни починаються з тебе!» – https://www.inem.lviv.ua/bud-gidnoyu-lyudynoyu/), щороку збільшуючи кількість принципів гідної Людини, яких Ви дотримуєтесь (хоч на 1-2 в рік); крім створення і надсилання своєї конкурсної роботи, здійснювати добрі справи для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги, відповідно до своїх можливостей, віку, але без імітації; розмовляти в Україні українською, уважно вчити історію України, засвоюючи важливі історичні уроки українського державотворення від княжих часів й до сьогодення, берегти культуру та традиції українського народу.

Примітка 6.
Заповнюючи реєстраційну форму творчого конкурсу та надсилаючи конкурсну роботу, школяр-автор та його батьки (інші рідні дорослі чи вчитель) підтверджують, що школяр виконав творчу роботу самостійно (без плагіату, тобто без видання чиєїсь творчої праці чи її фрагменту за свою авторську, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), і надають команді патріотичної ініціативи (ГО «Світ важливих ініціатив») дозвіл на: оприлюднення конкурсних робіт (в т.ч. фотозображень цих творчих робіт) школярів-учасників творчого конкурсу, який проводиться  в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» на сайті https://www.inem.lviv.ua/, зокрема для оцінювання членами журі, для інтернет-голосування; оприлюднення на фейсбук-сторінці патріотичної ініціативи https://www.facebook.com/169227480447629; передачу українським воїнам, що захищають Україну; передачу в якості подарунку на згадку меценатам, які в рамках патріотичної ініціативи пожертвували кошти на ЗСУ; виставлення на благодійному ярмарку чи онлайн-аукціоні для збору коштів на потреби ЗСУ; виставку в залах стартап-школи Tech StartUp School; опублікування в звітах, періодичних чи інших виданнях або інше поширення з метою їх популяризації; а також надають дозвіл на обробку інформації про школярів-конкурсантів і їх творчі конкурсні роботи.

Примітка 7.
Якщо протягом семи робочих днів на вказану Вами електронну адресу не прийшов лист-відповідь про надходження від Вас конкурсної роботи, уточніть будь ласка факт надходження, написавши на електронну пошту – ecoculture2018@gmail.com.

Примітка 8.
Замінювати надіслану конкурсну роботу на іншу не можна. Конкурсні роботи, які не відповідатимуть тематиці, вимогам до суті, оформлення чи подання або міститимуть неприйнятні елементи — не братимуть участі у творчому конкурсі. Оргкомітет не проводить листування з питань не прийняття певних конкурсних робіт.

Важливо!

Важливі новини про реалізацію патріотичної ініціативи для школярів “Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!” та творчого конкурсу в її межах відображатимуться на фейсбук-сторінці ініціативи https://www.facebook.com/169227480447629. Переглядайте соціальні ролики на тему протидії пасивності і байдужості, читайте новини, вподобуйте фейсбук-сторінку ініціативи та поширюйте новини, які Вас найбільше зацікавили.

Підтримуйте реалізацію патріотичної ініціативи для школярів різними способами, зокрема й будь-якою сумою на краудфандинговій платформі стартап-школи Tech StartUp School (м. Львів) – StartEra: https://startera.org.ua/project/patriotychna-initsiatyva-ekologiya-svidomosti-zminy-pochynayutsya-z-tebe/!

Долучайте своїх друзів, знайомих, і свою школу до участі у суспільно важливій патріотичній ініціативі “Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!”.

Світ потребує ваших добрих небайдужих сердець!