Двотижневий марафон зі збору коштів на підтримку добрих ініціатив школярів Львова в межах соціального проєкту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”

25

На краудфандинговій платформі StartEra (належить стартап-школі Tech StartUp School) 16.12.2019 р. розпочинаємо двотижневий марафон зі збору коштів на підтримку добрих ініціатив школярів Львова, які вони запропонували в своїх роботах у конкурсній категорії 7.1 „Добрі справи, спрямовані на протидію пасивності, байдужості та брехні” в межах творчого конкурсу у рамках реалізації соціального проєкту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!”. Серед добрих ініціатив школярів: допомога в купівлі реабілітаційної платформи (дасть змогу покращувати координацію рухів дітей з неврологічною патологією) для Будинку дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи; допомога в закупівлі для одного з медичних закладів Львова, де лікують онкохворих діток, необхідного сучасного обладнання для вчасного і правильного діагностування захворювання чи ефективнішого та безпечнішого для організму дитини лікування (залежно від зібраної суми та від того де ця допомога найпотрібніша на момент завершення збору коштів); а також закупівля найкращих українських книг українською мовою для дітей, що живуть в інтернатах (сиротинцях).

Ви можете здійснити свій внесок на підтримку дитячих ініціатив, які здійснюватимуться за їх участю, в розмірі 10 грн, 100 грн, 1000 грн чи більшій сумі на краудфандинговій платформі StartEra – все залежить від ваших можливостей і бажання. Не суть в сумі – суть в тому, що Ви зробите ще один крок до подолання пасивності, байдужості і брехні (у т.ч. популізму) в суспільстві, покажете добрий приклад як дітям, так і іншим дорослим.

На сьогодні вже зібрано для школярів – переможців творчого конкурсу від меценатів (до яких звертався науково-аналітичний журнал „Наша перспектива” з вересня 2019 р.) найкращі книги українських видавництв, різні пізнавальні та заохочувальні призи, а також кошти на краудфандинговій платформі StartEra у розмірі майже 40 000 грн на супер-призи   екскурсійні поїздки) для конкурсантів-переможців у конкурсній категорії 7 (за підсумком балів за конкурсні роботи тих команд, які представили їх в обох підкатегоріях – 7.1 та 7.2; причому для здобуття І місця середній бал журі за підсумком двох підкатегорій не має бути нижчим від 3 балів з 6 максимальних) та школярів, що втратили батьків або з сімей, що тимчасово перебувають у фінансовій скруті (переможці конкурсу в межах соціального проєкту матимуть змогу за власним бажанням поділитись з ними своїми призами і супер-призами), а також має надійти у грудні 2019 р. запланована допомога від меценатів ще в розмірі 30 000 грн на хоча б мінімальне забезпечення реалізації у 2020 р. в межах соціального проєкту трьох з семи напрямів добрих справ для вищезазначених школярів. Щиро дякуємо усім меценатам цього соціального проєкту!!!

Шукаємо гарантів на достатнє забезпечення всіх семи напрямів для вищезазначених школярів. Зголошуйтесь будь ласка! Не будьте байдужими до доброї ініціативи!

Фінансування всіх поточних витрат (весь розділ ІІ бюджету соціального проєкту), пов’язаних з проведенням різних заходів соціального проєкту протягом вересня-грудня 2019 р. (тих витрат, які здійснювались для школярів саме ініціаторами проєкту, а не партнерами), друком інформаційних матеріалів та грамот, закупівлею частини додаткових мотиваційних призів для школярів, святковим нагородженням переможців, що відбуватиметься в січні 2020 р. та інших поточних витрат, пов’язанних з реалізацією соціального проєкту, взяв на себе Небайдужий львів’янин (Людина з великої літери) без жодних прохань чи інформаційних послуг натомість! Він як Святий Миколай вирішив підтримати цей проєкт і зокрема творчий конкурс, але прийняв рішення залишитись при цьому невідомим. Нехай Бог віддячить йому сторицею за його доброту!!! Завдяки йому, жодна гривня акумульована для реалізації проєкту на краудфандинговій платформі StartEra не була і не буде використана для поточних витрат, пов’язаних з реалізацію соціального проєкту, а всі зібрані кошти використовуватимуться виключно на супер-призи для конкурсантів-переможців та вищезазначених школярів, фінансування напрямів добрих справ у 2020 р. для школярів, що втратили батьків та з сімей, що переживають фінансову скруту, а також для допомоги у фінансуванні добрих ініціатив, запропонованих переможцями в підкатегорії 7.1 творчого конкурсу.

Ініціатор соціального проекту „Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!” (в т.ч. творчого конкурсу у восьми конкурсних категоріях, серії навчальних та цікавих маймтер-класів для школярів та інтелектуального змагання між командами школярів міста Львова у форматі „Що? Де? Коли?”) – всеукраїнський науково-аналітичний журнал „Наша перспектива” та ГО „Світ важливих ініціатив”, які й здійснюють реалізапцію соціального проєкту з серпня 2019 р. і продовжуватимуть у 2020 р. Партнерами реалізації цього соціального проєкту є Tech StartUp School і ще 40 осередків небайдужих людей – театри, Органний зал і Філармонія м. Львова, ЛМР, ЛОДА, Бюро УГКЦ з питань екології, видавництва, редакції журналів і газет, організації, установи, вітчизняні підприємства та міжнародні компанії, асоціації, а також просто небайдужі громадяни України з 12 областей, які особисто допомагають в підтримці реалізації цього соціального проєкту.

Загальний бюджет майже річного (враховуючи реалізацію напрямів добрих справ для школярів у 2020 р.) соціального проєкту становить 330 000 грн, з яких з допомогою краудфандингової платформи StartEra необхідно зібрати 170 000 грн. 

Долучайтесь!!! Не будьте пасивними і байдужими!!! Творімо УКРАЇНСЬКУ перспективу разом!