Дослідження механізмів виникнення та пошук шляхів попередження незворотніх пошкоджень нирок та серцево-судинних ускладнень при первинно- та вторинно протеїнуричних захворюваннях нирок (нефротичний синдром, діабетична нефропатія).

47
Номер пропозиції ПН-0004
Місце праці (повна назва організації чи установи та місто) Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Посада асистент кафедри педіатрії № 4
Науковий ступінь к.мед.н. (2009), PhD (Karolinska Institutet, Sweden, Stockholm, 2014)
Вчене звання немає
Наукова галузь у якій здійснює дослідження вчений Медичні науки
Іноземні мови, якими володієте і на якому рівні англійська (вільно розмовляю, пишу, читаю)
Наукові та прикладні проблеми над вирішенням яких зараз працює вчений та планові чи фактичні результати його НДР, які можна успішно впровадити в діяльність підприємства, використати для вирішення проблем міста, регіону чи країни (конкретизуйте, будь ласка, до 200 слів) Дослідження механізмів виникнення та пошук шляхів попередження незворотніх пошкоджень нирок та серцево-судинних ускладнень при первинно- та вторинно протеїнуричних захворюваннях нирок (нефротичний синдром, діабетична нефропатія). Окремим фокусом є пошук нетоксичних терапевтичних впливів (зокрема, представники групи ендогенних стероїдних гормонів, антиоксиданти). Дані розробки при науковій підтримці можуть бути корисними для дитячої нефрології та кардіології України.
Галузь (сфера) можливого впровадження результатів НДР науковця медицина, педіатрія, фармакологія, нефрологія, кардіологія
Стажування за кордоном Karolinksa Institutet (Sweden, Stockholm), Department of Women’s and Children’s Health. PhD program (2007-2014).
Успішно впроваджені наукові розробки у діяльність підприємств (конкретизуйте, будь ласка, до 50 слів) немає
Досвід у виконанні держбюджетних тем немає
Досвід роботи в статусі експерта в міжнародних конкурсах чи програмах, а також у вітчизняних експертизах 1. Deutsche homöopathie union (Germany). Work as a member of Advisory Board (2009-present).
2. Експерт Ради конкурсу проектів молодих вчених МОН України (з 2016 р.)
Досвід участі у здобутті вітчизняних грантів немає
Досвід участі у здобутті зарубіжних грантів (вкажіть, у яких саме, роки та країни) Швеція (2007-2014)
Основні (не більше 5) вітчизняні та зарубіжні нагороди в сфері науки та освіти (грамоти, дипломи, всеукраїнські чи зарубіжні премії та стипендії тощо) 1. Гранд на виконання програми PhD Karolinska Institutet (Sweden, Stockholm), Department of Women’s and Children’s Health. PhD program (2007-2014).
2. Best Poster Award from the Korean Society of Nephrology (June 4, 2016)
h-index (Scopus) 2
h-index (Google Scholar) немає