Найчук-Хрущ Марта Богданівна

Найчук-Хрущ Марта Богданівна

(доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, к.е.н., доцент)

Опублікувала 37 наукових праць (в т.ч. 1 монографію) та 20 навчально-методичних видань (в т.ч. навчальний посібник та 4 конспекти лекцій).

Приймала участь у численних міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, тренінгах, соціальних програмах та міжнародних програмах з бізнес-навчання та роботи з молоддю, організованих за сприяння УАРМБО, CEUME, ENYA, YCWA, EFECW, British Counsil (Україна, Чехія, Румунія, Угорщина, Великобританія).

У 2008-2009рр. працювала у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на посаді доцента кафедри менеджменту. Маю досвід роботи у комерційних структурах на посадах інженера з маркетингу та фахівця з обліку господарських операцій.

Деякі дисципліни викладаю англійською мовою, зокрема «Intellectual Property».

Щороку під моїм науковим керівництвом студентами кафедри здобуваються призові місця на міжнародних науково-практичних конференціях та публікуються наукові праці за результатами доповідей.

Тема дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук «Формування та економічне оцінювання діяльності холдингових структур у машинобудуванні» (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами).

Основні напрями наукових досліджень: злиття та поглинання компаній, об’єднання шляхом участі у капіталі, фінансове управління в компаніях, оцінка ризиків в умовах поглинання компаній, управління ризиковими інноваційними проектами, а також, управління групами працівників, оцінка та навчання груп.

Захоплююсь сучасною літературою та мистецтвом, гірськолижним відпочинком та подорожами. Люблю цікаві знайомства, креативні ідеї та сміливі рішення у всьому.