Швецова Мирослава Богданівна

Швецова Мирослава Богданівна

(асистент кафедри теоретичної та прикладної економіки, к.е.н.)

Опублікувала одноосібно та у співавторстві 35 статей та тез, з них 14 – у фахових виданнях. Є співавтором 6 навчально-методичних праць, в тому числі 1 посібника.

Взяла участь у 23 науково-практичних конференціях, з них 15 – міжнародні.

Здійснюю керівництво науковими роботами студентів.

У 2005р. та 2007р. здійснювала пошукові дослідження в рамках партнерства і кооперації між Національним університетом “Львівська політехніка” та Вищою фаховою школою Гісен-Фрідберг за програмою перебування з метою збору матеріалу для написання кандидатської дисертації (м.Гісен, Німеччина).

Тема дисертаційної роботи: «Стимулювання експорту продукції машинобудівних підприємств» (спеціальність 08.00.04).

Нагороджена грамотою Інституту економіки і менеджменту (за високі результати роботи, 2009р.), грамотою (2005р.) та дипломом Національного університету «Львівська політехніка» (за значні досягнення в навчальній та науковій роботі, 2005р); почесною грамотою голови Львівської облдержадміністрації (за активну громадську та культурно-просвітницьку роботу, 2007р.), подякою міського голови м. Львова (з активну позицію у суспільно-громадському житті, 2008р.) та почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (за активну громадську діяльність, 2009р.)

З 2007р. є представником кафедри ТПЕ у Раді молодих вчених ІНЕМ; з 2008 р. виконую обов’язки консультанта кафедри з питань формування і використання фонду документів та інформаційних ресурсів науково-технічної бібліотеки. Відповідальна на кафедрі за проведення СНТК та олімпіад.

Захоплююся музикою та відпочинком на природі.