Лущак Надія Степанівна

LuschakЛущак Надія Степанівна

(аспірант кафедри менеджменту організацій)

Опублікувала одноосібно та у співавторстві з науковими керівниками понад 15 наукових праць, серед яких 3 статті у фахових виданнях.

Під час студентського навчання та навчаючись у аспірантурі брала активну участь у науково-практичних всеукраїнських та міжнародних конференціях, які проходили у Львові, Одесі, Донецьку. Навчаючись на магістратурі, була залучена до державної теми кафедри менеджменту організацій: “Дослідження інноваційних процесів у ланцюгах вартості”.

Призер конкурсу “Новітній інтелект України. Економічні науки” у 2009 році.

Триразовий переможець стипендіальної програми Фонду В. Пінчука “Завтра.UA” (стипендіат 2008, 2009 та 2010 років).

Учасник YES-8 та YES-9 (Yalta Europian Strategy): 8-а Ялтинська щорічна зустріч: «Україна та Світ: спільні виклики, спільне майбутнє»; 9-а Ялтинська щорічна зустріч: «Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом». На них були присутні більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з понад 20 країн світу

Учасник публічних лекцій, організованих Фондом В. Пінчука з Тоні Блером, Домініком Стросс-Каном, Віталієм Кличком, Хіларі Клінтом.

Була організатором міжнародної наукової конференції “Energy currency; energy as the fundamental measure of price, cost and value” у липні 2012 року у Спліті, Хорватія. Координатор з наукових питань XXXIII Міжнародного Конгресу Апімондії, який відбудеться у 2013 році в Києві.

На кафедрі менеджменту організацій є Координатором з питань міжнародних стажувань та стипендій для студентів.

Тема дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: “Організаційно-економічний механізм забезпечення модернізації промислових підприємств”.

Основні напрями наукових досліджень: інноваційний розвиток підприємства, інноваційна інфраструктура, технологічна конкурентоспроможність України, інвестиційна привабливість регіону, інноваційна стратегія конкурентоспроможності організації.

Дуже люблю подорожувати, нові знайомства і відкритих людей. Хоббі: бальні танці, дослідження історії України і Львова. Веду активну громадську діяльність.