До уваги аспірантів!

47

Громадським комітетом із вшанування пам'яті жертв Голодомору, у контексті 80-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. в Україні, оголошено конкурс  наукових студентських та аспірантських робіт на найкраще висвітлення цієї теми.

На Конкурс подаються наукові роботи, які є самостійними та дослідними за своїм характером, містять наукову новизну, базуються на достовірних джерелах та не містять плагіату. Пріоритетними темами досліджень є: особливості та наслідки Голодомору в окремих регіонах чи населених пунктах; Голодомор у свідченнях очевидців; опір геноцидній політиці; взаємодопомога і порятунок голодуючих; соціальні, економічні, демографічні, психологічні аспекти Голодомору; Голодомор у національній пам’яті.

Наукові роботи оформлюються відповідно до вимог (1 д.а. (24 стор.); Times New Roman, 1,5; 14, А4; роботи повинні містити посилання на джерела інформації; робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, в якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи). До наукової роботи додається інформація про автора у формі автобіографії чи резюме та контактні дані (адреса, телефон, електронна скринька). 

Роботи на конкурс приймаються до 1 жовтня 2013 року. Переможці конкурсу (окремо оцінюються роботи аспірантів) у листопаді 2013 р. будуть відзначені дипломами та заохочувальними грошовими преміями (1-е місце – 2000 грн, 2-е місце – 1000 грн, 3-є місце – 1000 грн).

 Роботи необхідно надсилати на електронну скриньку: olesia.stasiuk@gmail.com. Контактна особа: Олеся Стасюк, тел.: 067-265-90-23.